Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes BMX sportisti uzrāda labus rezultātus

Mūsu BMX sportisti un medaļu īpašnieki: Dominiks Zušs, Māris Kūlītis, Lizabella Skudra un Andis Kūlītis. Foto: no personiskā arhīva.

Februārī “Tartu Spordiklubi Velo” rīkotajās sacensībās Gulbenes BMX sportisti izcīnīja godalgotās vietas. Dominikam Zušam – 1.vieta, Lizabellai Skudrai – 3.vieta, brāļi Andis un Māris Kūlīši finālbraucienā pēc kritiena savā starpā sadalīja 2. un 3.vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes BMX kluba “Velo fans” valdes loceklis Aivis Kušķis “Dzirkstelei” stāsta, ka Igaunijā notiek ziemas sacensības, lai sportisti nezaudētu spējas braukt. Sacensības notiek hallē, kur ir izbūvēta BMX trase. Mūsējie šo iespēju izmanto un brauc uz sacensībām.

“Rezultāti ir labi, jo mums ir ļoti labi braucēji, piemēram, Dominiks Zušs, Andis un Māris Kūlīši, kuri Latvijā būs “top” braucēji un dosies uz Eiropas un Pasaules čempionātiem, ja vien Covid-19 laiks nepatraucēs. Tagad mums pievienojās vēl viens braucējs no Smiltenes, kuram vecāki strādā Gulbenē. Viņš arī brauks uz Eiropas sacensībām,” stāsta A.Kušķis.

Treniņiem BMX sporta cienītājiem ir piešķirta zāle Ozolkalnā. “Druvienas sporta zāle mums netika, bet mēs vēl ceram uz novada atsaucību, ka piešķirs kādu sporta zāli. Par šo sporta veidu interese ir. Trenējas aptuveni 30 bērni, kuri, protams, pamainās, jo viss jau atkarīgs no vecākiem, ne tikai no bērniem. Bērns varbūt grib, bet vecāki varbūt nevar. Bet interese par BMX ir ļoti liela, un prieks, ka pēc ilga laika viss notiek, kā tam jānotiek. Bērni ir tik labi, ka esam Latvijas “top” desmitniekā! Katrās sacensībās tie, kas aktīvāk trenējas un sporto, cīnās par medaļām,” uzsver A.Kušķis.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Liels prieks!!! Paldies Aivim par entuziasmu un BMX kaldināšanu Gulbenē! Lai panākumi iedvesmo jauniem mērķiem! Lai sapņi un projekti īstenojas!

    2
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.