“Gulbenes Buki” atgūst uzvaras garšu pēc sāpīgā zaudējuma

16.decembrī “Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā “Gulbenes Buki/BJSS” izbraukumā tikās ar “BK Līvāni” un ar rezultātu 95:69 svinēja uzvaru.

“Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā “Gulbenes Buki” aizvadījuši 11 spēles un visās svinējuši uzvaras. “Manuprāt, visā līgā mēs esam vienīgie bez zaudējumiem. Bet “play off” jau viss izšķīries,” saka “Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns.

Par spēli ar “BK Līvāni” viņš “Dzirkstelei” stāsta, ka “Gulbenes Buki” spēli iesākuši ne tiki labi aizsardzībā. ““BK Līvāni” izvirzījās vadībā, un tad kādas piecas, sešas minūtes pagāja, līdz spēli izlīdzinājām. Izvirzījāmies vadībā un tikai audzējām pārsvaru. Svarīgi bija atgūt uzvaras garšu pēc tā sāpīga zaudējuma Latvijas kausā ar “Valmiera Glass”/Vidzemes Augstskola”. Tagad būs trīs nedēļu pārtraukums. Puišiem ir arī traumas, mikrotraumas, citi slimo. Labi, ka ir pārtraukums. Arī Latvijas kausa spēļu ir bijis daudz. Varēs atpūsties, sadziedēt visu, un tad jaunajā gadā ar jaunu sparu,” saka R.Gabrāns.

“Gulbenes Buku” rindās rezultatīvākie spēlētāji: Jānis Engers – 23 punkti, Rolands Šulcs – 20 punkti.