Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Gulbenes Buki/BJSS” izstājas no “Užavas” kausa izcīņas

13.decembrī “Gulbenes Buki/BJSS” izbraukumā tikās ar komandu “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” un “Užavas” kausa izcīņas trešās kārtas atbildes mačā ar rezultātu 95:47 cieta zaudējumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Valmiera Glass”/Vidzemes Augstskola” pirms divām nedēļām zaudēja “Gulbenes Bukiem” ar rezultātu 70:89, bet 13.decembrī “Valmiera Glass”/Vidzemes Augstskola” savā laukumā “Gulbenes Bukus” uzvarēja ar 95:47 un divu maču summā guva virsroku ar 165:136.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” stāsta, ka spēles pirmā ceturtdaļa bija līdzīga, bet, sākot otro ceturtdaļu, “Valmiera” pārņēma iniciatīvu un spēlēja agresīvi aizsardzībā. “Diemžēl ar šo spiedienu mēs netikām galā. Ja mēs arī tikām līdz brīvajiem metieniem, tad katastrofāls procents bija gan no groza apakšas, gan “trīspunktniekos”, gan soda metienos. Netikām ar spriedzi galā. Zuda pārliecība, un netikām galā ne aizsardzībā, ne uzbrukumā. Nepareizi lēmumi, nepareizas darbības, arī kāds sasteigtāks lēmums, kļūdas – viss aizgāja vienā ķēdītē. Paši iemetām tikai 47 punktus. Tā bija viņu zāle, viņu skatītāji, un viņi darbojās ar divkāršu enerģiju. Mēs nevarējam īsti neko likt pretī, līdz ar to arī tāds rezultāts. Arī sastāvs mums bija nepilnīgs,” skaidro R.Gabrāns.

Par to, kā “Gulbenes Bukiem” izdevās “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” uzvarēt Gulbenē, R.Gabrāns saka: “Varbūt viņi mūs nenovērtēja. Arī paši aizvadījām labu spēli. Viņiem toreiz negāja metieni, un mums savukārt gāja labāk. Mājās spēlējām ar lielāku enerģiju. Mājās izdevās viņus uzvarēt. Noteikti visi cerējām un gaidījām, ka izbraukumā spēle būs līdzīgāka.”

Rezultatīvākie “Gulbenes Buku” spēlētāji: Jānis Engers – 10 punkti, Artūrs Strēlnieks – 9 punkti, Jānis Antrops – 9 punkti, Toms Kohanovs – 8 punkti.

R.Gabrāns saka lielu paldies visiem līdzjutējiem, kuri otrdienas vakarā devās līdzi “Gulbenes Bukiem” uz Valmieru gan ar autobusu, gan ar savām privātajām mašīnām.

4
  2. Viens vietējais gudrinieks 30.11. šeit gvelza par manu nesapratni kausa izcīņas sistēmā. Vai tu zini tādu vārdu “demisija”? Paņem šineli un ej mājās!
    P.S. Arī Valmierā puišeļi tika laukumā uz pāris minūtēm spēles noslēgumā, kaut gan viss bija skaidrs jau pārtraukumā. Tā ir tā izdaudzinātā jauno basketbolistu attīstības programma, kura liek vietējiem puišiem deldēt soliņu, kamēr padzīvojuši iebraucēji skraida pa laukumu līdz nelabumam?

10
    4
  3. Paldies par to mājās spēles LIELO UZVARU. To mēs izbaudījām tribīnēs.

4. Man dziļi paralēli, cik Valmierai vietējo un cik viņiem Rūjienas saldējumu! Valmieras komanda neslauc Gulbenes novada pašvaldības naudas maku.

10
    3
  5. Lai vadība atskaitās, kur naudu tērē! Cik dzirdētstad vietējiem jauniesiem pat kedas nedod un par dienas naudām vispār nerunājot

6
    4
  6. Tieši tev visiem jāatskaitās, atradies pasaules valdnieks. Dibini savu basketbola komandu un laid laukumā ko gribi, komanda bez zaudējumiem savā līgā, laikam jau tur visi saprot ko dara.