“Gulbenes Buki/BJSS” Latvijas kausā tuvojas trešajai kārtai

Edgars Kaufmanis guva 26 punktus. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

31.oktobrī “Užavas” Latvijas kausa otrajā kārtā “Gulbenes Buki/BJSS” tikās ar BK “Ķekava” un svinēja uzvaru ar rezultātu 96:65.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” stāsta, ka pirmais puslaiks bija daudzmaz līdzīgs. “Pieļāvām vairākas kļūdas aizsardzībā, uzbrukums bija apmierinošs. Bet uzlabojām aizsardzību un tad trešajā un ceturtajā ceturtdaļā lēnām atrāvāmies, metieni iekrita, un bija pārliecinoša uzvara,” saka R.Gabrāns.

Rezultatīvākie spēlētāji: Edgars Kaufmanis – 26 punkti, Rihards Teirumnieks – 25 punkti un 8 rezultatīvas piespēles.

Otrās kārtas otrajā spēlē, kas notiks 14.novembrī Gulbenes sporta centrā, “Gulbenes Buki” cīnīsies par iekļūšanu trešajā Latvijas kausa kārtā. Trešajā kārtā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Savukārt 4.novembrī notiks “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas spēle, kad “Gulbenes Buki” dosies ciemos pie “Latvijas Universitātes” studentiem, lai cīnītos par kārtējo uzvaru. “Latvijas Universitāte” ir jauniešu komanda, daudz trenējas, ātri spēlē. Tas būs jāiztur, bet mēs jau katrā spēlē cīnāmies. Liksim pretī savu pieredzi,” saka “Buku” galvenais treneris.

11.novembrī, Lāčplēša dienā, Gulbenes sporta centrā notiks “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas spēle, kad “Gulbenes Buki” uzņems basketbolistus no Limbažiem. ““Limbaži” ir labi iesākuši sezonu. Pieredzējusi komanda. Saspēlējušies. Mums jau katra spēle ir svarīga un katra uzvara svarīga. Līdz šim ir uzvaras, bet pagaidām jau ir bijušas tikai dažas spēles,” saka R.Gabrāns.