Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Gulbenes Buki” cīnīsies par bronzu (papildināts)

Rezultatīvākais “Gulbenes Buku” spēlētājs – Rihards Teirumnieks. Foto: Gatis Bogdanovs

“Ramirent” Nacionālās basketbola līgas pusfināla izšķirošajā mačā, kas notika 7.aprīlī Gulbenes sporta centrā, “Gulbenes Buki/BJSS” zaudēja “Salaspils sporta skolas” komandas basketbolistiem. Rezultāts 80:68.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka pusfināla sērijas pirmajā spēlē uzvarēja “Gulbenes Buki/BJSS”, otrajā spēlē – “Salaspils sporta skolas” komanda. Izšķirošajā – trešajā – spēlē uzvarēja “Salaspils sporta skolas” komanda, līdz ar to “Gulbenes Buki/BJSS” cīnīsies par bronzu ar “RSU/VEF Rīga”. Spēle notiks 13.aprīlī pulksten 16.00 Gulbenes sporta centrā.

Arī pagājušajā gadā cīņā par bronzu “Gulbenes Buku” pretiniece bija komanda “RSU/VEF Rīga”.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” par zaudējumu pusfināla sērijā atzīst: “Pusfināla sērijā nebijām labākie. Iesākām daudzmaz labi, pēc tam, tiklīdz spēle izlīdzinājās, sākām spēlēt saraustīti. Sasteigti lēmumi un daudz neprecīzu metienu. Metieni arī no labām situācijām krita garām. Soda metienos bijām ne tik labi. Jāatzīst, pretinieks bija labāks, labāk realizēja savas iespējas. Dažus arī grūtākus metienus viņi realizēja. Tas mums, protams, nepalīdz, bet tāds ir sports, dažreiz veiksmei kaut kur jāstāv blakus. Protams, ir sarūgtinājums. Emocijas iztukšotas. Būs jāsaņemas un jācīnās par bronzas medaļu.”

Rezultatīvākie “Gulbenes Buku” spēlētāji: Rihards Teirumnieks – 20 punkti un 10 atlēkušās bumbas, Jānis Engers – 16 punkti un 11 atlēkušās bumbas, Rolands Šulcs – 16 punkti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (32)

 1. Kas tas par virsrakstu? Gulbenes Buki cīnīsies par bronzu? Kāpēc nav virsraksts – Gulbenes Buki neizteiksmīgi zaudē Salaspils komandai, kurai budžets 3x reizes mazāks? Priekš kam šito joku sponsorēt, ja jau 2. gadu neko nevar uzvarēt UN PAT NESPĒLĒ VIETĒJIE?

  8
  7
 2. Ja jau esi informēts par budžetiem, lūdzu, padalies ar informāciju! Būtu interesanti 😉 Vēl iespējas uz medaļām ir, tāpēc nevajag tādu negatīvismu 🙂 Par vietējiem spēlētājiem piekrītu – būtu daudz patīkamāk skatīties, ja spēlētu savi produkti, bet kā ir – tā jādzīvo

  8
  2
 3. Salaspilij pieredzējušo spēlētāju bija vairāk, diez vai tie par velti spēlē,tā kā budžets noteikti ir lielāks par Bukiem. Pagājušo gadu izcīnīja bronzu no 20 komandām Latvijā un regulāro izspēli beidza bez zaudējumiem, ko var melot un maldināt cilvēkus

  4
  2
 4. Viens otrs nepārtraukti komentāros izrāda savu nepatiku pret savas pilsētas komandu, skumji.. Apmeklēju gandrīz visas Buku spēles jau gadiem, nebūs vienmēr visas uzvaras, gadās arī zaudējumi,tas ir tikai loģiski, paldies ka tāda komanda pastāv un ir ko iet paskatīties un līdzi just.

  12
  4
 5. Nekas pārsteidzošs, komanda ir stipri vājāka par iepriekšējo gadu, bronza jau būs sasniegums

  3
  2
 6. Labākie savu meistarību Pafbet līgā rāda.
  Šiem vēl ļoti tāls ceļš ejams.

  1
  1
 7. Kāpēc jauztur projekts par 30 tūkstošiem, maksāt AMATIERIEM (ne-gulbeniešiem) PAR VIŅU HOBIJU, lai sēdētu 2. līgā un pat to neuzvarētu? Atbalstām, bet ja spēlē mūsējie, citādāk nav mākslīgi jāuztur dažu personīgās intereses. Naudu varētu izmantot lietderīgāk.

  8
  5
 8. Te pilnībā nepiekrītu, pēc jūsu izteiktā jāatbalsta tikai tie uzvarētāji?? Katru gadu uzvar tikai viena komanda, tad sanāk pārējās komandas nav vajadzīgas, jo neuzvar, citās pilsētās komandas spēlē pieticīgāk par Bukiem, vai tāpēc tas neatbalsta vairāk? Buki cīnās par medaļām ik gadu, jāatbalsta sava komanda ,nevis jāmeklē akmeņi, kuru nav!

  8
  3
 9. Ne jau visi var Zellī sēdēt uz soliņa. Kādam ir jāuztur tie 5-6 basketa veterāni, lai viņiem būtu, kur izpausties.

  1
  1
 10. Vietējie produkti palika 16. vietā savā Reģionu līgas turnīrā, jums liekas viņi būtu spējīgi cīnīties par medaļām daudz augstākā līmenī pieaugušu vīriešu konkurencē?? Jus ietu arī tad skatīties Bukus??

 11. Protams, ka jāatbalsta sava komanda. TIKAI, ja tur spēlē savējie, nevis mēs maksājam ne-vietējiem spēlētājiem, lai tie mākslīgi par 30k uzburtu rezultātu, kur it kā mēs katru gadu sasniedzam ar Gulbenes Bukiem? Kur tad talantu attīstība? Sēž uz soliņa visa jaunā brigāde un šūpina dvielīšus, labi attīstamies!

  4
  2
 12. Ļoti interesanti komentāri kopumā.
  Gulbenes budžets ir vairāk kā 20 milioni, no kuriem 30 tūkstoši tiek atvēlēti sporta komandai, kas pazīstama visā Latvijā. Salīdzinājumam, tā ir viena cilvēka alga, kas saņem 2500 eiro neto.
  Buki, kuru lielāko budžetu pilda pašvaldības finanses, nodrošina skatītājiem bezmaksas iespēju, kaut cik kvalitatīvu sporta pasākumu, ar konkursiem, mūziku un pozitīvu gaisotni.
  Salīdzinājumam Jelgavas komandas gada budžets uz sieviešu un vīriešu komandu ir 300 tūkstoši. ( publiski pieejama informācija, kaut matemātiski rēķinot, vismaz 100tūkstošu budžets).
  Ja runājam par jauniešu attīstību – ilgus gadus bija tukšums, lbl Aizpurs spēlēja, bet citu nebija. Tad kopš buki cīnas par augstām vietām – čempioni 2008 gadā dzimušie, 2007 gadā izcīnija sudraba godalgas. 3 novadnieki spēlē augstākajā līgā, jau jāsaka daudzi jauniešu izlašu kandidāti un dalībnieku.
  Tad mīļie cilvēki, kā vēl nopelns tas ir ja ne buku?

  9
  3
 13. Jums tā informācija tāda dīvaina. Latvijas pirmās līgas basketa čempionāta sievu un vīru komandām no Jelgavas 300t kopbudžets? Tad kāds budžets ir hoķim, volejam(abiem), futbolam(abiem) ? Vairāk kā puse ļimona?

 14. Ar informāciju var iepazīties Jelgavas mājaslapā, kur sportam kopumā tiek novirzīti 4.8 milioni.
  362 tūkstoši sporta spēļu atbalstam, kur ja vīru basketbola komandas spēlētājiem maksā mēneš algas, budžets100 tūkstoši ir reāls cipars. Lielāks budžets un lokācijas vieta, kas ir daudziem, arī “īstiem” gulbeniešiem faktors, kā rezultātā mazliet pietrūkst līdz tam finālam.
  Bet pats galvenais šajā stāstā – pa lētām cenām gada griezumā cilvēkiem ir ko redzēt, bērniem ir ko skatīties un fakti apstiprina, ka tas sniedz daudz lielāku pienesumu nekā tie 30 tūkstoši, par ko visi ceļ milzīgu ažiotāžu. Protams saprotams, ka gribētos, lai visiem būtu iespēja vairāk, bet jābūt arī loģiskajai domāšanai. Mums ir jāpriecājas, ka mums ir sporta komanda, kas nacionālajā līmenī ir konkurētspējīga.

  8
  3
 15. Tev ir ofic info, ka Jelgavas basketā visiem maksā algas? Kāds tu gan esi optimists, ja zemākās līgas komandai atvēli trešo daļu no budžeta?! Nedēļas laikā jelgavnieki dos atbildi par finanšu sadalījumu, tad arī redzēsim, kas lācītim vēderā.

  1
  1
 16. Nu ko Jūs “gudri” spriežat? Cik no šiem spriedelētājiem ir izgājuši laukumā un kopā ar Buku komandu triekuši k-vienu bumbu grozā? Esiet priecīgi par savu komandu kura cīnīsies par bronzu!
  Cik zinu Jūsu jaunieši cīnās LV superlīgā ar augstākās klases rezultātiem! Un BBBL arī Viņu sniegums ir novedis pie fināla strīpas!
  Es neesmu no Gulbenes, bet mans atbalsts vienmēr būs par Gulbenes jauniešiem un arī Bukiem!

  5
  5
 17. Pilsēta priecājas,lepojas un atbalsta Bukus,bet ir persona kas katrā rakstā skaudības vadīts piesārņo komentārus, jo nespēj pieņemt Buku sasniegumus, pilnās zāles skatītāju interesi, un arī jauniešu rezultātus basketbolā, tad nu meklē kur piekasīties,vai ne arni

  3
  3
 18. Cik tad tajā pilnajā zālē tribīnēs ir vietas? Nesmīdini nu. Kādi 250 fani, tajā skaitā menedžments, draugi, radi un mazās, kuras iet uz spēlēm cerībā, ka kāds basketbolists uzmetīs aci. 😀

  7
  4
 19. Kāda Jelgava un basketbols? To var atļauties viena no LV valstpilsētām, naudu svaidīt, bet rezultāta tur nav nekāda! Neesmu dzirdējis par Jelgavas basketbola komandām un sasniegumiem.
  Bet Gulbene jau arī ir viss vienīgais: basketbols! Arī cīņa par bronzu ir augstu novērtējama, ne jau uzvara ir vienmēr zelts. Esiet nu pateicīgāki savai pilsētai! Kur var būt šādi klaviatūras klikšķinātāji?

  3
  3
 20. Dzimis un audzis esmu Gulbenē, tomēr jau gadus 15 skaitos rīdzinieks, sekoju sportam, ir paziņas basketbola spēlētāji un funkcionāri,šo to saprotu finansēs , draugs ieteica palasīt cilvēku komentus ,lai saprastu vietējo viedokli. Tad nu jāsaka pārmetumi par naudu te neiederas, kā es to redzu. 30 000 budžets sporta komandai ir nekas, 5-10 tk.transports, benzīns,dalības nauda, ēšana,sporta formas,apavi. Paliek 20 000, komanda ir 12 spēlētāji,varbūt vairāk+treneri, ārsti, šoferis, menedžeris. Te būs 20 cilvēku, ja izdala šo summu katram sanāk 100€ mēnesī, nezinu cik katrs saņem , bet tas ir vidēji rēķināts, manuprat jāsaka tā nav liela nauda jeb precīzāk niecīga, par ko cepiens neizprotu.

  5
  2
 21. Ko var visi pīkstēt par tiem dažiem grašiem BukiemPuiši spēlē labi un sporta nav tikai uzvaras,tāpēc jau ir intresantiJāvarēja jaunos vairāk iesaistīt,nav jau jaunie uzkrājuši pieredzēti,kur ga viņi iegūs pieredzi ja ne pie Bukiem.Ceru par bronzas medaļām būs iespēja arī jaunajiem Buciņiem pacīnīties kaut neilgu laiku.Vēlu lielu sportisku garu.Vēl piebildīšu:mums ir spēcīgas arī jaunās volejbolistes vajadzētu vairāk lasītājus informēt par volejbola spēlēm.Lai vēl daudz uzvaru!

  3
  2
 22. Cik novadā cilvēku? Cik Latvijā? Cik no tiem fano par Bukiem? Hobijs gan spēlētājiem, gan fanotājiem. Nu zina Latvijā varbūt 10% Bukus no Gulbenes. Un tad? Vai par to aiziet mana nodokļu naudiņa? Hobijs ta man cits. Un atlikušajiem 90% arī.

  2
  2
 23. Jā, nauda it kā neliela, bet kāpēc lai tiktu apmaksāts kādas šauras grupas hobijs? Kāpēc tiek atalgoti hobiji? Paskaties uz citiem sporta veidiem Gulbenē, vai tiem tiek tik liela nauda? Varbūt godīgi būtu izdalīt uz visiem tos 30k?

  3
  2
 24. Par to jau arī ir tas cepiens!Es nodarbojos ar citu sporta veidu.Man neviens naudu nedod.

  3
  2
 25. Tāpēc jau pašvaldība dod naudu , kas sportam un komandam ir maza, jo atpazīst Gulbeni caur Bukiem,lai skatītājiem cauru gadu būtu ko iet atbalstīt, lai mazajiem basketbolistiem to redzot būtu uz ko tiekties,lai talantīgākie vietējie spēlētu pret vīriešiem laba konkurencē, cik var malt vienu un to pašu.

  3
  3
 26. Kad tevi kāds zinās Gulbenē un ārpus tās, un būs zināmi sasniegumi,tad ej un prasi taustiņu meistar

  3
  3
 27. Tāds par tādu zina un liekas, kā tā ir visa pasaule, kas zina. Bet nekā. Sen citas prioritātes.

  1
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.