“Gulbenes Buki” cīnīsies par bronzu

“Gulbenes Buki/BJSS” Nacionālajā basketbola līgā turpinās cīņu par bronzu.

Izšķirošā spēle par iekļūšanu finālā notika 8.aprīlī Gulbenes sporta centrā, kad “Gulbenes Buki” tikās ar “BK Jelgava” un zaudēja ar rezultātu 61:69.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka “Gulbenes Buki” “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas pusfināla atbildes spēlē pieveica “BK Jelgava” ar 90:88, līdz ar to sērijā bija 1:1 un notika vēl viena izšķirošā spēle.

“Gulbenes Buku” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis pēc spēles “Dzirkstelei” sacīja: “Viņi (“BK Jelgava” – red.) šoreiz bija stiprāki – tas jāatzīst. Pirmajā puslaikā viņi nospieda mūs. Otrās ceturtdaļas beigās, trešajā ceturtdaļā aizsardzība jau bija “okei”. Lielas problēmas uzbrukumā – nevarējām iemest. Pat sodus nevarēja iemest! Tāda sajūta, ka bija negatavi.”

Rezultatīvākie “Gulbenes Buku” spēlētāji: Jānis Antrops – 17 punkti, Ingars Aizpurs – 13 punkti un 6 atlēkušās bumbas.

Finālā “BK Jelgava” pretī stāsies ”Kandava/Anzāģe”, bet “Gulbenes Buki” par bronzas medaļām cīnīsies ar “RSU/VEF Rīga”. Pirmā spēle notiks Gulbenē. “Jāmēģina atpūsties, saārstēt spēlētājiem traumas,” saka G.Rikveilis.