“Gulbenes Buki” izbraukumā uzvar “Bertānu Valmieras Basketbola skolu”

12.janvārī notika kārtējā “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas spēle, kad “Gulbenes Buki/BJSS” izbraukumā tikās ar “Bertānu Valmieras Basketbola skolu” un svinēja kārtējo uzvaru ar rezultātu 80:45.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” stāsta, ka šī ir kārtējā pārliecinošā uzvara. “Pirmajā puslaikā jau nospēlējam ļoti labi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, un tas bija viens no labākajiem puslaikiem šajā sezonā. Otrajā puslaikā noturējām pārsvaru,” stāsta R.Gabrāns.

“Gulbenes Buku” rindās rezultatīvākie spēlētāji: Jānis Engers – 19 punkti, Jānis Dilveka – 13 punkti, Artūrs Strēlnieks – 12 punkti un 12 atlēkušās bumbas.

Nākamā spēle paredzēta 21.janvārī, kad Gulbenes sporta centrā “Gulbenes Buki” tiksies ar “BS Ogre”. “Pēdējā laikā “BS Ogre” labi spēlē, talantīgi jaunieši,” uzsver R.Gabrāns.

Piebilstams, ka “Gulbenes Buku” komandā traumas ir guvuši Jānis Antrops un Nauris Rikveilis, tāpēc šobrīd nespēlē, savukārt Ingars Aizpurs vēl ir misijā.

– Inita Savicka

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

1. Protams, ka spēlē labi! Tikai pretinieku līmenis ir nekāds! Un tas var nospēlēt nepatīkamu efektu spēlēs par medaļām