Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Gulbenes Buki” jauno gadu sāk ar uzvarām

Rihards Bērziņš (30.numurs) spēlē pret siguldiešiem izrādīja pamatīgu cīņas sparu. Foto: Gatis Bogdanovs.

“Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā “Gulbenes Buki/BJSS” jauno gadu sākuši ar uzvarām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

5.janvārī, izbraukumā tiekoties ar “BK Ķekava”, “Gulbenes Buki” svinēja uzvaru ar rezultātu 70:80. 7.janvārī, mājās uzņemot siguldiešus, “Gulbenes Buki” bija pārāki 91:87.

Galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” stāsta, ka ar “BK Ķekava” pirmais puslaiks bija līdzīgs, trešajā, ceturtajā ceturtdaļā uztaisīja atrāvienu. Spēle beidzās ar plus 10 punktiem. “Mēs to kontrolējām. Nebija viegla spēle pēc Jaungada, kamēr visi uzņem formu. Ar “Siguldu” – līdzīgi. Pirmais puslaiks jau bija pat mīnusā. Bija ļoti vāja aizsardzība. Uzlabojām aizsardzību, veicām atrāvienu trešajā ceturtdaļā. Divas spēles, un galvenais jau bija uzvara,” saka R.Gabrāns.

Spēlē ar “BK Ķekava” rezultatīvākie “Buku” spēlētāji: Ingars Aizpurs – 23 punkti, Rihards Bērziņš – 17 punkti, Jānis Engers – 15 punkti.

Spēlē ar “BK Sigulda/Modern house” rezultatīvākie spēlētāji: Rihards Teirumnieks – 23 punkti, Jānis Engers – 21 punkts, Ingars Aizpurs – 19 punkti.

Savukārt valmierietis Edgars Kaufmanis vairs nebūs “Gulbenes Buku” sastāvā. “Viņš ir devies spēlēt uz Austriju. Meklējam viņa vietā, bet grūti labus spēlētājus atrast sezonas vidū,” saka R.Gabrāns.

Nākamā spēle “Gulbenes Bukiem” būs sestdien, 13.janvārī, Gulbenes sporta centrā, kad “Gulbenes Buki” tiksies ar “LU/BS Rīga”. “Iespējams, būs mūsu bijušais spēlētājs Rainers Ļisicins. Ar “Universitāti” vienmēr ir grūtas spēles. Tie ir jaunieši – skrien, sedz, fiziski trenēti,” uzsver R.Gabrāns.