“Gulbenes Buki” turpina uzvaras gājienu

21.janvārī “Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā Austrumu grupas līderi “Gulbenes Buki/BJSS” šoreiz savās mājās uzņēma “BS Ogre” basketbolistus, un “Gulbenes Buki” svinēja kārtējo uzvaru – 102:70.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns par šo spēli “Dzirkstelei” sniedz komentāru: “Pirmais puslaiks bija samērā stabils. Trešajā ceturtdaļā uzbrukums epizodiski bija iestrēdzis, nevarējām trāpīt metienus un bija arī vieglprātīgas kļūdas, bet ceturtajā ceturtdaļā spēlējam uz pilniem apgriezieniem. Vienā momentā mūsu pārsvars bija plus 10, bet tad kaut kādās piecās sešās minūtēs tikām līdz plus 30. Basketbols ir tāda izrāvienu spēle – vienā momentā sanāk viss un tad var nesanākt nekas, bet tikām tam pāri un beigas nospēlējam ļoti labi. Ervīns Ivanovs – malacis: astoņi trīspunktnieki ar augstu precizitāti. Arī Rainers Ļisicins nospēlēja ļoti labi. Ja rezultāts atļauj, tad arī jaunie spēlētāji tiek uz laukuma, lai gūtu pieredzi šajās spēlēs.”

Rezultatīvākie spēlētāji: Ervīns Ivanovs – 28 punkti, Rainers Ļisicins – 16 punkti, Artūrs Strēlnieks – 15 punkti.

Nākamā spēle “Gulbenes Bukiem” piektdien, 27.janvārī, kad mūsu basketbolisti izbraukumā tiksies ar “LU/BS Rīga”. “Tā būs grūta spēle,” prognozē “Gulbenes Buku” galvenais treneris.