“Gulbenes Buki” uzvar ar spēku un pieredzi

Sestdien, 12.novembrī, Gulbenē notika “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas spēle, kurā “Gulbenes Buki/BJSS” ar 81:64 uzvarēja ”Latvijas Universitāte/BS Rīga” basketbolistus.

Ar ovācijām laukumā tika sagaidīts “Gulbenes Buku” spēlētājs Ingars Aizpurs, kurš iepriekšējās spēlēs nebija. “Gulbenes Buku” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis “Dzirkstelei” stāsta, ka I.Aizpurs ir atbraucis uz trijām spēlēm un vēl spēlēs Limbažos “Užavas” kausa spēli un piektdien Rīgā ar “RTU”. “Tagad Ingaram ir atvaļinājums. Pēc tam viņš brauks atpakaļ misijā un mājās būs tikai februāra otrajā pusē. Uz “play-off” viņš būs atpakaļ ierindā,” saka G.Rikveilis.

Par sestdienas spēli G.Rikveilis ir priecīgs. “Puikas – malači! Arī galvenais treneris Raimonds Gabrāns uzslavēja puišus. Spēle bija ļoti skatāma, un puiši parādīja labu sniegumu. Arī pretinieks bija labs. 40 minūtes viņi mūs “presēja” un nedeva nevienu minūti elpot. Mums bija labs metienu procents, daudzmaz laba aizsardzība. Katrā ziņā bija laba spēle un labs pretinieks. Mazliet varēja just, ka mēs vairāk ar spēku un pieredzi, bet “džeki kapāja” un arī asinis bija – tāds vīrišķīgs basketbols! Pēc gūtās traumas mūsu Artūrs Strēlnieks ātri atguvās un spēlēja tālāk. Beigās jau pie plus 20 punktu pārsvara pretinieks tāpat nevienu minūti neatslāba, un prieks bija to skatīties. Domāju, prieks arī skatītājiem redzēt šādu spēli,” stāsta G.Rikveilis.

Rezultatīvākie spēlētāji “Gulbenes Bukos”: Jānis Antrops ar 27 punktiem, Jānis Engers ar 19 punktiem, Artūram Strēlniekam – 11 punkti un 13 bumbas zem groziem. “Rezultāts ir visas komandas darbs. Jāuzslavē visa komanda,” uzsver G.Rikveilis.

“Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā “Gulbenes Buki” jau aizvadījuši sešas spēles un svinējuši sešas uzvaras. “Bet sezona vēl gara, un vēl jau nav, par ko priecāties. Īstie mači sāksies tikai “play-off”, un jābūt gataviem uz tiem. Protams, jo mēs labāk nospēlēsim regulāro čempionātu, jo potenciāli vieglāks pretinieks nāks pretī. Bet par to vēl pāragri domāt. Trešdien, 16.novembrī, vēl Limbažos jāaizvada “Užavas” kausa spēle un jātiek trešajā kārtā, tad jau “Valmiera” mums nāks pretī,” saka G.Rikveilis.