“Gulbenes Buki” zaudē mājas spēlē

“Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā “Rīgas Stradiņa Universitātes” basketbolisti 23.decembrī uzvarēja “Gulbenes Bukus” ar 85:79.

“Gulbenes Buku” rindās ar šo spēli atgriezās Ingars Aizpurs, kurš bija traumējis plecu un nespēlēja kopš oktobra beigām. “Sportacentrs.com” raksta, ka I.Aizpurs ienāca spēle no rezervistu soliņa un ar augstu precizitāti uzbruka grozam. Vienā no spēles epizodēm pirmajā puslaikā RSU līderim Rihardam Ginteram uz potītes uzvēlās Edgars Kaufmanis. Ginters spēli atstāja ar komandas medpersonāla pārstāvja palīdzību, bet pēc neilgas tehniskās apkopes uzbrucējs bija gatavs atgriezties ierindā un sekmīgi darbojās spēles turpinājumā. Pirmā puslaika izskaņā uzplaiksnīja Pēteris Samliņš, palīdzot Krista Pīternieka trenētajiem studentiem noslēgt puslaiku priekšā ar 43:40.

Rīgas komanda turējās pie vadības grožiem arī otrā puslaika gaitā. Situāciju zem groziem “RSU” sev atviegloja ar Jāņa Engera piektās personīgās piezīmes izprovocēšanu – raksta “Sportacentrs.com”. Riharda Teirumnieka četri pēc kārtas gūtie punkti noslēdzošā ceturkšņa vidū samazināja mājinieku deficītu līdz viena trejača atstatumam, bet nozīmīgu prettriecienu deva Raivo Butirins, iebakstot bumbu grozā starp vairākiem pretspēlētājiem un izceļoties caurgājienā, kas panāca 79:72. Pēdējā minūtē Teirumnieka “danks” ātrajā uzbrukumā atkal samazināja starpību līdz trīs punktiem, bet sekojošajā epizodē “Gulbenes Buku” treneris R.Gabrāns saņēma tehnisko piezīmi, kas ļāva “RSU” tikt pie papildu soda metieniem. Ar beigu rezultātu 85:79 studenti tika pie savas astotās uzvaras, raksta “Sportacentrs.com”.

Gulbeniešu rindās 19 punkti Rihardam Teirumniekam, 18 – Rolandam Šulcam, pa 13 punktiem – Ingaram Aizpuram un Edgaram Kaufmanim, 11 – Rihardam Bērziņam.

Savukārt “Basket.lv” informē, ka par “Ramirent” Nacionālās basketbola līgas sezonas novembra spēlētāju atzīts Gulbenes komandas uzbrūkošais aizsargs Edgars Kaufmanis, kurš palīdzēja komandai uzvarēt četrās spēlēs no piecām, vidēji katrā gūstot 25 punktus, izcīnot 9 atlēkušās bumbas un sakrājot vidējo efektivitātes koeficientu 28.

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

1. Tāds nesavaldīgs treneris nav vajadzīgs kā viņš uzvedas treniņos ar bērniem pat bail iedomāties

4
    3
  2. Tad neiedomājies, R.Gabrana sasniegtie rezultāti un izaudzinātie bērni rāda ko citu