Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Gulbenes Bukiem” balvu “Gada piemērs” pasniegs šodien pirms spēles

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Latvijas Basketbola savienība desmito reizi noteikusi Gada balvu ieguvējus, suminot izcilniekus 14 nominācijās. Nominācijā “Gada piemērs” balvu saņēma “Gulbenes Buki”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” atzīst, ka ir ļoti gandarīts un priecīgs par to, ka darbs ir novērtēts. “Mazā Gulbene mums ir uzvarējusi kā “Gada piemērs”,” uzsver R.Gabrāns un turpina, ka nominācijā pieminēts gan “Buku” jubilejas pasākums, gan attīstības programmas sastādīšana. “Mēs jau rosāmies, cik varam mūsu apstākļos, un, ja Latvijas mērogā novērtē, ir patīkami. Vienmēr jau visas balvas ir patīkamas. Darbs tiek ieguldīts, ko varbūt no malas tā neredz. Patīkami gan komandai, gan jaunatnes līgai, visiem, kas trenē, brauc uz sacensībām, visu sarunā. Uzrakstīta jauno spēlētāju attīstības programma. Tas viss kopā ir labas lietas, kas darītas, tāpēc ir prieks, ka to pamana un novērtē. Tas ir notikums!” ir gandarīts R.Gabrāns.

Uz svinīgo pasākumu saņemt balvu nominācijā “Gada piemērs” devās Gulbenes novada pašvaldības Sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers. Plānots, ka 29.novembrī pulksten 20.00 Gulbenes sporta centrā pirms “Gulbenes Buku” spēles ar komandu “Valmiera Glass VIA” L.Krēmers šo balvu pasniegs “Gulbenes Buku” valdes priekšsēdētājam Gatim Rikveilim.

G.Rikveilis “Dzirkstelei” atzīst, ka ir priecīgs un reizē pārsteigts par balvu, par kuru uzzinājis svētdien vakarā, kad tā jau bija pasniegta. “Balvu esam saņēmuši par “Gulbenes Buku” ieguldījumu Latvijas basketbolā. Esam kā gada piemērs gan jauniešu, gan pieaugušo basketbolā. Protams, ir gandarījums!” uzsver G.Rikveilis.

  • Inita Savicka

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.