“Gulbenes Bukiem” – pārliecinoša uzvara

Pēc trīs nedēļu pārtraukuma atsākoties spēlēm “Ramirent” Nacionālāja basketbola līgā, Austrumu grupas līderi “Gulbenes Buki/BJSS” savās mājās uzņēma “VEF BA Valka” basketbolistus, un “Gulbenes Buki” svinēja kārtējo uzvaru – 103:56.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” stāsta, ka spēle sākās ar pārliecinošu rezultātu. “Gulbenes Buki” labi darbojās gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, arī metienu procents šoreiz bija labs, līdz ar to šajā spēlē arī bija lielāks pārsvars. “Spēlētāji – malači, aizvadīja spēli stabili no pirmās līdz pēdējai minūtei. Bija labs sniegums visas spēles garumā,” uzsver galvenais treneris.

Rezultatīvākie “Gulbenes Buku” spēlētāji: Jānis Engers – 19 punkti, Artūrs Strēlnieks – 16 punkti, Toms Kohanovs – 15 punkti.

Nākamā spēle ceturtdien, 12.janvārī, izbraukumā ar “Bertānu Valmieras basketbola skolu”. “Protams, mēs cīnīsimies par uzvaru, kā jau katrā spēlē. Mums daži spēlētāji ir atgriezušies uz laukuma pēc traumām. Uzvaras ir jāizcīna, bet ir arī citi lietas, pie kā jāpiestrādā. Regulārajā sezonā līdz “play-off” palikušas sešas spēles. “Play-off” sāksies februāra beigās, marta sākumā. “Ramirent” līdz šim mums nav neviena zaudējuma, un tā arī jāturpina līdz “play-off”,” saka R.Gabrāns.