“Gulbenes Bukiem” “Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā – pirmais zaudējums šajā sezonā

“Gulbenes Buki” piedzīvoja pirmo šīs sezonas zaudējumu “Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā, zaudējot “BK Ogre/BS Ogre” ar 55:66. Spēle notika Gulbenes sporta centra 8.janvārī.

Šo spēli “Gulbenes Buki” aizvadīja bez saviem pieredzes bagātākajiem spēlētājiem – Ingara Aizpura un Artūra Strēlnieka.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” atzīst, ka ir vilšanās par spēles pirmo puslaiku. “Jā, nebija līderu, bet es uzskatu, ka arī šie spēlētāji ir pietiekami labi, un spēles pirmais puslaiks varēja būt citādāks, pozitīvāks, ko pierādīja spēles trešā ceturtdaļa, kurā spēlētāji spēlēja ar pilnu atdevi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, līdz ar to tas pierāda, ka var spēlēt un uzvarēt. Domāju, ka spēles pirmajā puslaikā puiši nebija noskaņojušies, nebija līderu, līdz ar to viņi īsti nezināja, kurš ko darīs, kurš uzņemies līderu nastu, kamēr viņu nav. Visi mēģināja, un beigās nevienam nesanāca. Par to liecināja arī spēles rezultāts pirmajā puslaikā. Otrajā puslaikā puiši saņēmās, sāka spēlēt kā komanda gan aizsardzībā, gan uzbrukumā, bet beigās tomēr pietrūka mazliet spēka. Pirmais puslaiks smagi iegāza, īpaši atlēkušās bumbas, uzbrukuma veidošana, lēmumu pieņemšana, metienu procents bija katastrofāls visā spēlē. Basketbols jau tomēr ir tāds sporta veids, ka bumba ir jāiemet grozā, ja grib uzvarēt. Kopumā – vilšanās par šo spēli, bet jāpieņem to, kā tas ir. Nav patīkami zaudēt, bet jāiet uz priekšu,” saka R.Gabrāns.

“Gulbenes Buki” pagaidām saglabā pirmo pozīciju Austrumu divīzijas turnīra tabulā. “Sezona ir gara,” par vietu turnīra tabulā uzsver R.Garbrāns.

Nākamā spēle “Gulbenes Bukiem” būs ar komandu “Latvijas Universitāte/BS Rīga”, kura notiks sestdien, 15.janvārī, Rīgā.