“Gulbenes Buku/BJSS” zaudējuma iemesls – slikta aizsardzība

Rezultatīvākais spēlētājs – Ingars Aizpurs. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

“Ramirent” Nacionālās basketbola līgas spēlē 27.janvārī “Gulbenes Buki/BJSS” zaudēja “BK Līvāniem/BJSS” ar rezultātu 100:102.

“Gulbenes Buku” galvenais treneris Raimonds Gabrāns “Dzirkstelei” stāsta, ka zaudējuma iemesls ir acīmredzams un tā ir aizsardzība. “Spēles sākumā pirmajā ceturtdaļā atrāvāmies ar plus 10 punktiem, bet ļāvām līderiem sajust spēles garšu ar metieniem un tā arī netikām galā ar viņiem. Viņiem bija labs metienu procents tieši “trīspunktniekos”. Jāsedz ciešāk. Izrunājām to pārtraukumā un arī pēc spēles, bet netikām galā. Nespējām apturēt viņu uzbrukumu. Pašu uzbrukums bija apmierinošs, bija kļūdas, bet ne daudz, kaut kādi soda metieni garām. Protams, varējām vēl kādus punktus dabūt. 100 punkti iemesti – grēks būtu sūdzēties, bet aizsardzība nebija līmenī. Tuvojas “play-off”, arī tuvākās spēles ir svarīgas. Jāuzlabo cīņas spars, gribasspēks aizsardzībā, tad būs labi,” saka R.Gabrāns.

Rezultatīvākie spēlētāji: Ingars Aizpurs – 26 punkti un izcīnītas 9 atlēkušās bumbas, Rihards Bērziņš – 25 punkti, Rihards Teirumnieks – 20 punkti.

Nākamā spēle “Gulbenes Bukiem” – 2.februārī izbraukumā ar komandu “BS Ogre”.