Gulbenes futbolisti zaudē FK “Valka” (papildināts)

29.jūnijā Gulbenes pilsētas stadionā norisinājās “Dali Dali” 3.līgas ziemeļu zonas čempionāta kārtējā futbola spēle starp Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu un FK “Valka” futbolistiem.

Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas futbola komandas treneris Raitis Šolins “Dzirkstelei” stāsta, ka šajā spēlē gulbenieši zaudēja ar rezultātu 0:1.

“Nespējām realizēt savus momentus. Mans vērtējums – mēs izskatījāmies labāki, vienīgi tas, ka pievīla momentu realizācija. Bija daudz labu sitienu, kur viņu vārtsargs ļoti labi nospēlēja. Kopumā – ļoti labi! Lai arī ar rezultātiem pagaidām lepoties nevaram. Neesam pirmajā vai otrajā vietā, bet, salīdzinot ar pagājušo gadu, mums iet daudz labāk. Skatīsimies, kā veiksies otrajā aplī,” stāsta R.Šolins.

Spēle notika lielā karstumā, līdz ar to, kā uzsver R.Šolins, svarīga ir spēlētāju maiņa. “Priecē tas, ka mums ir pilns maiņas soliņš un ir iespēja nomainīt spēlētājus. Var līdzvērtīgi nomainīt, un tas ir daudz no svara. Temps nekrītas. Pēc rezultātiem un pēc snieguma uz laukuma šogad esam kāpuši uz augšu. Pirmais aplis ir izspēlēts. Sākas otrais aplis, un spēle jau 6.jūlijā pulksten 17.00 Gulbenes pilsētas stadionā pret Cēsu komandu. Skatītāji un līdzjutēji ir aicināti nākt un atbalstīt. Tas ir mūsu spēks, kas dod motivāciju skriet karstumā. Ir patīkami, kad no tribīnēm atbalsta, – tas dod patīkamas emocijas spēlētājiem uz laukuma. Otrais aplis notiks līdz 17.augustam, un tad sākies “play-off”. “Play-off” mums būs, bet tikai jautājums, par kuru vietu mēs cīnīsimies. Gribētu pacīnīties par pirmo vietu, un tas mums ir reāli. Izskatāmies mēs labi, vienīgi jāsāk sist vārtos. Pats esmu kā spēlējošais treneris, bet es cenšos būt mazāk laukumā. Nav tie gadi, lai skrietu 90 minūtes. Veicu taktiskās maiņas, un, ja pēkšņi trauma, lai nepaliek mazākumā, tad kā pēdējais eju laukumā,” stāsta R.Šolins.

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvis Jānis Stībelis “Dzirkstelei” saka, ka spēle sākās ar aktīviem Gulbenes BJSS uzbrukumiem.

“Jau 16. minūtē Armands Vaičuls no brīvsitiena norībināja vārtu pārliktni, radot pirmo bīstamo momentu. Vēlāk Ričards Stepanovs izdarīja spēcīgu sitienu vārtu augšējā stūrī, kuru glāba Valkas vārtsargs. Puslaika izskaņā gulbenieši tika vēl pie diviem lieliskiem momentiem. Pēc reida labajā flangā bumba tika nogādāta soda laukumā, kur pirmais pie tās bija Deniss Ciunelis, taču pie vārtiem bija pamatīga burzma un sitiens tika bloķēts. Vēl pie iespējas tika Niks Zeps – saņēmis piespēli soda laukumā, neviena netraucēts, sita pāri vārtiem, izšķērdējot vēl vienu vārtu gūšanas momentu. Otrā puslaika sākumā Gulbenes BJSS turpināja dominēt, bieži veidojot uzbrukumus pa labo flangu. Valkas futbolistiem radās iespējas skriet pretuzbrukumos, bet Gulbenes aizsardzība darbojās droši un pārliecinoši. Tomēr spēles 81. minūtē, pretēji spēles gaitai, Valkas spēlētājs izlauzās cauri aizsardzībai un guva spēles vienīgos vārtus. Tas bija negaidīts trieciens gulbeniešiem, kuri līdz tam bija kontrolējuši spēli. Pēc vārtu zaudējuma Gulbenes BJSS veica vēl vairākas maiņas, mēģinot atgūt iniciatīvu, taču, neskatoties uz visiem centieniem, gulbeniešiem neizdevās izlīdzināt rezultātu. Valkas futbolisti aizsargājās ļoti zemu pie saviem vārtiem, un karstais laiks arī nepalīdzēja gulbeniešiem veidot efektīvus uzbrukumus,” stāsta J.Stībelis.

Gulbenes BJSS sastāvā spēlēja: Edgars Magaziņš, Armands Vaičuls, Lorenss Markuss Seņko, Deniss Ciunelis (komandas kapteinis), Ričards Stepanovs, Niks Zeps, Dzintars Peksts, Gustavs Lukša Aišpurs, Ilgvars Jezuns, Rihards Ozoliņš, Dāvis Untāls, Valts Virziņš, Sandis Sirmais, Valērijs Sircovs, Sandis Vītols, Merabi Lukas Bazaleli, Rihards Ozoliņš, Emīls Poļaks.

“Liels paldies visiem 100 līdzjutējiem, kuri atrada laiku un spēku, lai atbalstītu un iedvesmotu komandu! Nākamā mājas spēle notiks jau sestdien, 6. jūlijā, kad pie mums ciemos ieradīsies FK “Cēsis” komanda. Visi laipni gaidīti! Būsim kopā, būsim par Gulbeni!” saka J.Stībelis.