Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes galda tenisisti gūst labus rezultātus

GTK “Gulbene” trešā komanda (no kreisās): A.Gargurnis, K.Kauliņš, A.Gargurnis juniors, E.Jedušs, A.Mednis. Foto: no privātā arhīva.

2022./2023.gada sezonā galda tenisa klubs (GTK) “Gulbene” Latvijas Galda tenisa federācijas (LGTF) rīkotajā komandu čempionātā guva atzīstamus rezultātus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kluba pārstāvis Agris Koris stāsta, ka šīs sezonas sacensību nolikums paredzēja to, ka katras līgas komandas vispirms izspēlē savā starpā katra ar katru divus apļus un tad katras līgas labākās četras komandas tiekas “play-off” turnīrā, kurā sadala savā starpā kausus un medaļu komplektus.

“2020./2021.gada sezonā GTK “Gulbene” startēja tikai ar vienu komandu un izcīnīja sudraba medaļas 3.līgā. 2021./2022.gada sezonā GTK “Gulbene” startēja jau ar divām komandām un izcīnīja 1.vietu Tautas līgā un 4.vietu 2.līgā. Šajā sezonā GTK “Gulbene” startēja jau ar trīs komandām. Tas ir līdz šim vēl nebijis notikums Gulbenes galda tenisa vēsturē! Kā jau tas ir pieņemts šī čempionāta nolikumā, tad visas komandas pēc to spēlētāju individuālajiem reitinga punktiem tiek sadalītas vairākās līgās pa astoņām komandām katrā. Rezultātā sanāk tā, ka katrā līgā spēlē pēc stipruma apmēram līdzīgas komandas. Mūsu pirmā komanda nokļuva 2.līgā, otrā komanda nokļuva 4.līgā, bet trešā komanda – 5.līgā,” stāsta A.Koris.

Pirmajā komandā spēlēja Mārtiņš Ribakovs, Andris Neilands, Aigars Žvīgurs un Rolands Tuls. Otrajā komandā spēlēja Ilmārs Kauliņš, Agris Koris, Jānis Gibala un Dzintars Abakoks. Trešajā komandā spēlēja Andris Gargurnis, Konstantīns Kauliņš, Ainārs Mednis, Edgars Jedušs un Andris Gargurnis juniors.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pirmā sacensību kārta notika jau pagājušā gada oktobrī ar spēlēm Alojā un Rencēnos. Pēc tam sacensības decembrī Iecavā un Alojā. Jau šīgada janvārī visi spēlējām Kuldīgā un pēdējā kārtā februārī tikāmies Salaspilī. Pēc šiem četriem sabraukumiem un nospēlētiem diviem apļiem varējām redzēt, kuras komandas tiek uz “play-off” spēlēm, kurās tad tiks sadalīti visi medaļu komplekti. Pēc divu apļu sacensībām Gulbenes pirmajai komandai kopā bija 8 uzvaras un 6 zaudējumi, kas deva 3.vietu un tiesības startēt “play-off” turnīrā. Otrajai komandai kopā 6 uzvaras un 8 zaudējumi, rezultātā 5.vieta tabulā, bet diemžēl tas nedeva tiesības startēt “play-off” turnīrā. Vislabākais sniegums bija trešajai komandai, kurai kopā 10 uzvaras un 4 zaudējumi, tabulā 3.vietu un tiesības startēt “play-off” turnīrā,” saka A.Koris.

“Play-off” spēles notika Ķekavā 18. martā. Pirmajā kārtā Gulbenes pirmā komanda spēlēja ar savas grupas 2.vietas ieguvēju “Evopipes “. “Pamatturnīrā savstarpējo spēļu bilance ar šo komandu bija mums par sliktu – 0:2. Diemžēl arī šoreiz tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 0:4. Spēlē jau par 3.vietu sacentāmies ar Tukuma pirmo komandu. Pamatturnīrā savstarpējo spēļu bilance ar šo komandu bija 1:1. Šoreiz izcīnīta sīva, bet ļoti patīkama uzvara ar rezultātu 4:1,” stāsta A.Koris.

GTK “Gulbene” pirmā komanda (no kreisās): A.Neilands, A.Žvīgurs, M.Ribakovs, R.Tuls. Foto: no privātā arhīva

Gulbenes pirmā komanda turnīru noslēdza 3.vietā un saņēma kausu un bronzas medaļas.

“Pirmajā kārtā mūsu trešā komanda spēlēja ar savas grupas 2.vietas ieguvēju GTK “Namejs-VESSO” komandu. Pamatturnīrā savstarpējo spēļu bilance ar šo komandu bija 1:1. Šī spēkošanās noslēdzās ar rezultātu 4:1 mūsu komandas labā. Tas nozīmēja to, ka vismaz sudraba medaļas jau ir nodrošinātas. Spēlē jau par 1.vietu sacentāmies ar SSK “Dartija/Bauskas BJSS” komandu. Pamatturnīrā savstarpējo spēļu bilance ar šo komandu bija mums par sliktu – 0:2. Spēles bija ļoti sīvas, taču rezultātā zaudējums ar rezultātu 1:4. Kopā Gulbenes trešā komanda turnīru noslēdza 2.vietā un saņēma kausu un sudraba medaļas. Man personīgi ir ļoti liels priekš par šīs komandas sniegumu savā debijas turnīrā!” uzsver A.Koris.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.