Gulbenes novada atklātajā volejbola čempionātā sievietēm uzvar VK “Lazdukalns”

Pagājušās nedēļas nogalē ar spraigām cīņām divas dienas norisinājās Gulbenes novada atklātais čempionāts volejbolā sievietēm. Par čempionēm deviņu komandu konkurencē kļuva VK “Lazdukalns” volejbolistes. Par to informē Gulbenes novada Sporta pārvalde.

Turnīrā sestdien tika aizvadītas regulārā čempionāta spēles, noskaidrojot labākās sešas komandas, kas jau svētdien turpināja cīņas par medaļām. Pēc sestdienas spēlēm kā pirmās “izgāja” VK “Gulbene” dāmas, kas visās cīņās bija izcīnījušas uzvaru. Otrajā pozīcijā – “Jēkabpils”, kā trešās finālturnīram kvalificējās VK “Lazdukalns” volejbolistes, ceturtās – “Sestais temps”, piektās – “Bērzgale”, sestajā pozīcijā – “BJSS MIX”.

Svētdien pirmajā “krusta” spēlē tikās 6.vietas ieguvējas ar 3.vietas ieguvējām. Pārliecinošu uzvaru svinēja VK “Lazdukalns”, ar rezultātu 2:0 uzvarot “BJSS MIX”. Otrajā pārī tikās 5.vietas ieguvējas “Bērzgales” volejbolistes ar 4.pozīcijā esošo vienību “Sestais temps”. Sīvā trīs setu mačā uzvaru izrāva “Bērzgales” volejbolistes.

Nākamajā kārtā tikās 1.vietas ieguvējas – VK “Gulbene” – ar iepriekšējās kārtas uzvarētāju komandu “Bērzgale”. Līdzīgā cīņā divos setos pārākas izrādījās mājinieces – VK “Gulbene”, izcīnot iespēju spēlēt par 1.vietu. Otrajā cīņā otrās pozīcijas ieguvējas regulārajā turnīrā “Jēkabpils” dāmas, tiekoties ar VK “Lazdukalns” vienību, piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:2.

Sekoja spēles par vietu sadalījumu. Tā mačā par 5.vietu komanda “Sestais temps” divu setu cīņā izcīnīja uzvaru pār “BJSS MIX” un ieguva 5.vietu. Spēlē par bronzas godalgām, tiekoties “Jēkabpils” un “Bērzgales” volejbolistēm, izvērtās dramatiska cīņa. Tā pirmais sets noslēdzās pie rezultāta 31:29 (“Bērzgale”). Otro setu “Bērzgales” vienība jau aizvadīja uz uzvaras viļņa, izcīnot gan uzvaru setā, gan arī izcīnot 3.vietu čempionātā.

“Bērzgales” sastāvā bronzas godalgas ieguva: Viktorija Žukova, Santa Springa, Anete Tripane, Laura Lucatnika, Jeļizaveta Puzāne, Amanda Lucijanova, Kristīne Sekijevska un Anna Tripane.

Finālmačā tikās VK “Gulbene” un VK “Lazdukalns”. Jau ar spēles pirmajām minūtēm “Lazdukalna” volejbolistes izvirzījās pārliecinošā vadībā, turpinājumā gulbenietes mēģināja atspēlēties, tomēr pārāk liels bija handikaps. Pirmais sets noslēdzās ar VK “Lazdukalns” uzvaru (25:21). Otrajā setā cīņa risinājās sīva, tomēr galotnē virsroku ņēma kaimiņu novada vienība, kļūstot par čempionēm.

VK “Lazdukalns” komandā spēlēja: Agnese Melne, Rita Rubule, Evelīna Stepanova, Ilze Rubule, Līna Gailuma, Emīlija Sirmā, Diāna Toča, Elīna Zujāne, Maija Freimane, Elīna Aģe, Kerija Vilsone un Patrīcija Storke, komandas pārstāvis – Andis Petuks, treneris – Gatis Stepanovs.

Sudraba godalgas izcīnīja VK “Gulbene” komanda, kuras sastāva spēlēja: Anete Mičule, Marta Nipāne, Arta Buklagina, Marika Vizule, Rēzija Ziediņa, Daniela Lūse, Madara Umure, Samanta Leona, Līva Biseniece, Gundega Miķelsone, Mairita Buklagina, Lauma Lazdiņa un Celia Leiva.