Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolai attīstības plāns līdz 2026.gadam

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Vietējie deputāti ir apstiprinājuši Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas plānu četriem gadiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sporta skolā tiek īstenotas vienpadsmit profesionālās ievirzes izglītības programmas sešos sporta veidos – basketbolā, futbolā, orientēšanās sportā, slēpošanā, volejbolā, vieglatlētikā. Sporta skolā tiek īstenota interešu izglītības programma piecgadīgajiem un sešgadīgajiem bērniem vispārējā fiziskajā sagatavotībā.

Sporta skola ir akreditēta 2019.gadā uz sešiem gadiem – līdz 2025.gada 18.augustam. Tās administratīvo vadību nodrošina direktors, direktora vietnieks un metodiķis. Sporta profesionālās ievirzes programmas īsteno 23 treneri. Sporta skolā pieejams mediķis, fizioterapeits un vispārējā fiziskās sagatavotības treneris. Tā organizē un vada Gulbenes novada vispārējās izglītības iestāžu skolēnu sporta spēles.

Sporta skola ir Gulbenes novada pašvaldības dibināta profesionālās ievirzes sporta izglītības iestāde. Savu darbību tā sāka 1957.gada septembrī Brīvības ielā 18, bet ar 1989.gadu turpināja Skolas ielā 10A. Sporta skolas darbības tiesiskais pamats ir Izglītības likums, Profesionālās izglītības likums, Sporta likums, spēkā esošie normatīvie akti, dibinātāja lēmumi un Sporta skolas nolikums.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.