Gulbenes novada BJSS vieglatlēts Niks Markovs – Latvijas čempions

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēts Niks Markovs 11.jūlijā Jelgavā startēja Latvijas U-16 čempionātā, soļoja 3000 metrus un izcīnīja Latvijas čempiona titulu šajā disciplīnā. Par to “Dzirksteli” informē viņa trenere Irēna Aizpure.

I.Aizpure stāsta, ka jau vairākas sezonas Niks čempionātos izcīnīja otrās vietas. “Šis ir solis uz priekšu, kas sniedz gandarījumu un pārliecību sportistam, ka, trenējoties ar pašatdevi un ticību, var labāk, tad arī notiek virzība uz priekšu, uz augšu,” saka trenere.

Latvijas U-16 čempionātā piedalījās arī Gulbenes novada bērnu un jaunatnes skolas vieglatlēts Renārs Neilands, viņš ir Nika treniņu biedrs un arī I.Aizpures audzēknis. Renāram 3000 metru soļošanā izdevās izcīnīt 3.vietu.

Savukārt Nikam uzvara čempionātā deva iespēju būt Latvijas komandas sastāvā, kas 17.jūlijā devās uz Lietuvu, kur norisinājās Baltijas valstu komandu čempionāts vieglatlētikas disciplīnās. Niks izcīnīja godpilno 3.vietu. Latvijas komanda kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu.