Gulbenes novada jaunie distanču slēpotāji izcīna medaļas Latvijas čempionāta pirmajā posmā

Godalgotās vietas: Ernestam Berkoldam, kurš izcīnīja 1.vietu, un arī Arnim Čablim, kuram 3.vieta. Foto: no personiskā arhīva

14. un 15. janvārī Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems” distanču slēpotāji devās uz slēpošanas un biatlona centru “Cēsis” Priekuļos, lai aizvadītu pirmo Latvijas čempionāta posmu distanču slēpošanā. Treneri: Lāsma un Valerijs Gabdulļini.

Pirmajā sacensību dienā bērni un jaunieši startēja īsajā distancē brīvajā stilā. Lieliski startēja V10 grupas dalībnieki, izcīnot divas medaļas 600 metru distancē: 1.vieta – Ernestam Berkoldam, 3.vieta – Arnim Čablim, šajā grupā startēja 34 dalībnieki. S20 grupā 3.vietu izcīnīja Jolanta Pence.

Vietas pirmajā desmitniekā izcīnīja: V10 grupā – Daniels Biezais (8.vieta), S10 grupā 36 dalībnieču konkurencē – Lauma Glāzniece (6.vieta), Anete Čable (10.vieta). V12 grupā starp 61 dalībnieku 9. vieta – Jāzepam Kubuliņam, V18 grupā 7.vieta – Nikam Berģim un 8.vieta – Artūram Filipam Igaviņam.

Otrajā sacensību dienā dalībnieki startēja īsajā distancē klasiskajā stilā. Arī šajā dienā mūsu sportistiem izdevās izcīnīt medaļas: V10 grupā 1.vieta – Ernestam Berkoldam un 3.vieta – Arnim Čablim, V12 grupā 3.vieta – Jāzepam Kubuliņam.

Vietas pirmajā desmitniekā izcīnīja: V10 grupā – Daniels Biezais (4.vieta), Valters Vanags (8.vieta), S10 grupā – Anete Čable (4.vieta), Lauma Glāzniece (8.vieta), V12 grupā – Miķelis Salmiņš (8. vieta), V14 grupā – Mārcis Glāznieks (6.vieta), V16 grupā – Matīss Salmiņš (9.vieta), Adrians Stepe (10.vieta), V18 grupā – Artūrs Filips Igaviņš (4.vieta), Niks Berģis (6.vieta), S20 grupā – Jolanta Pence (4.vieta).