Gulbenes novada jaunie vieglatlēti Latvijas izlases sastāvā startēs Baltijas valstu komandu čempionātā

Liners Laizāns. Foto: no GNBJSS arhīva.

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlēti piedalījās Latvijas U18 un U20 čempionātā Ogrē. Par to informē trenere Irēna Aizpure.

16. un 17.jūnijā Ogres stadionā bija svētki, jo visas Latvijas vecāko grupu vieglatlēti mērojās spēkiem katrs savās specializāciju disciplīnās, kur pirms tam bija izpildīti kvalifikācijas normatīvi dalībai Latvijas čempionātā.

Evelīna Lazdiņa. Foto: no GNBJSS arhīva

U18 grupā no “GNBJSS/MSĢ” startēja Evelīna Lazdiņa, kura izcīnīja pirmo vietu, kļūstot par Latvijas čempioni vienu kilogramu smaga diska mešanā. Viņas rezultāts – 39,53 metri un uzrādīta II sporta klase. Trīs kilogramus smagas lodes grūšanā viņa izcīnīja trešo vietu, ar rezultātu 12,65 metri uzrādot II sporta klasi.

Niklāvs Aizpurs no “GNBJSS/MSĢ” izcīnīja divas piektās vietas: piecus kilogramus smagas lodes grūšanā rezultāts – 12,92 metri un III sporta klase un pusotru kilogramu smaga diska mešanā rezultāts – 36,22 metri un I jaunatnes klase.

U20 grupā trīs juniori startēja 3000 metru kavēkļu skrējienā, kur otro vietu izcīnīja Olivers Laizāns, ar rezultātu 11:05,65 minūtes uzrādot III sporta klasi. Liners Laizāns izcīnīja ceturto vietu ar rezultātu 11:54,90 minūtes. Intars Ilgsalietis finišēja piektais ar rezultātu 12:43,65 minūtes.

Intars Ilgsalietis. Foto: no GNBJSS arhīva

Rolands Blūms skrēja 400 metrus un izcīnīja piekto vietu. Ar rezultātu 54,92 sekundes viņš uzrādīja III sporta klasi. Rihards Stūrītis grūda sešus kilogramus smagu lodi un izcīnīja piekto vietu, ar rezultātu 11,72 metri uzrādot III sporta klasi.

“Evelīna un Olivers Latvijas izlases sastāvā startēs Baltijas valstu komandu čempionātā, kurš U18 grupā notiks 15.jūlijā Šauļos, Lietuvā, bet U20 grupā notiks 19.jūlijā Pērnavā, Igaunijā. Izturību gatavojoties šiem čempionātiem! Veiksmīgus startus!” novēl trenere I.Aizpure.