Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada šautriņu metēji noslēdz vietējo sacensību sezonu

Foto: Gatis Bogdanovs

Šautriņu metēju klubs “Gulbene dārts” pabeidzis novada sacensību sezonu. Vietējais čempionāts, kas notika 15 kārtās visas ziemas garumā, pulcēja ne vien Gulbenes novada, bet arī apkārtējo novadu sportistus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par sezonas rezultātiem laikrakstam “Dzirkstele” stāsta kluba “Gulbene dārts” valdes priekšsēdētājs Dāvis Žuks.

“Visas sezonas garumā šautriņu metēji kopā sanāca reizi nedēļā, bet turnīra ietvaros sacensības notika vidēji divreiz mēnesī. Sezona sākās septembrī un beidzās tagad, maija sākumā. No 15 izspēlētajām kārtām vērtētas tika 10 labākās, jo ne vienmēr katram dalībniekam ir iespēja ierasties uz sacensībām. Bija arī tādi, kam ieskaitē bija nepilnas desmit sacensības, līdz ar to viņi, protams, zaudēja zināmu vietu kopējā reitingā. Pa visām kārtām kopā kaut reizi ir piedalījušies 92 dalībnieki, no kuriem 8 dāmas un 4 jaunieši, kas jaunāki par 18 gadiem. Tas ir liels skaits priekš Gulbenes un apkārtējiem novadiem! Visu goda pjedestālu šīs sezonas kopvērtējumā aizņēma kluba “Gulbene dārts” sportisti. Visprecīzākais un ar visstiprākajiem nerviem izrādījās Kristaps Teicis, aiz sevis atstājot Artūru Divri un Jāni Pāvuliņu. Otrās un trešās vietas liktenis izšķīrās tikai pēdējā kārtā, bet Jāni gribas uzteikt kā visstraujāk progresējušo sportistu. Sezonas garumā, ja tā var teikt, no iesācējiem viņš ir “izaudzis” līdz līderu grupai,” teica D.Žuks.

PĒDĒJĀ KĀRTĀ un sezonā kopumā visprecīzākais izrādījās Kristaps Teicis (no kreisās), kuru sveic kluba “Gulbene dārts” valdes priekšsēdētājs Dāvis Žuks. FOTO: GATIS BOGDANOVS

Sezona Latvijas mērogā gan vēl turpinās, un kluba “Gulbene dārts” sportisti ir veiksmīgi startējuši arī lielajos mačos. Joprojām notiek Latvijas kausa posmi. Pēdējā posmā Jānis Pāvuliņš individuāli izcīnīja otro vietu, trešo vietu ieguva kluba pārstāvji pāru spēlē, kā arī trešo vietu izcīnīja juniori – gan jaunieši, gan jaunietes. Vēl turpinās arī komandu čempionāts, kurā piedalās trīs vīru un viena dāmu komanda no Gulbenes. Nākamās sacensības jau drīzumā notiks Cēsīs.

“Runājot par nākotnes plāniem, mums ir cerība noorganizēt vienu Latvijas kausa posmu pie mums Gulbenē, un tāds ir arī mērķis, kuru vajadzētu realizēt. Protams, paplašināt darbību klubā un iesaistīt arvien jaunus biedrus. Šobrīd kubā ir 42 biedri, kas, ja nemaldos, ir lielākais klubs Latvijā. Esam pat apsteiguši Rīgu, kur šautriņu metēju netrūkst. Līmenis, protams, ir ļoti dažāds, bet katrs jau nāk ar saviem mērķiem – kāds cīnīties par medaļām, kāds trenēties, bet kāds tikai atpūsties. Taču ir padomāts arī par tiem, jo tie, kuri neizkļūst no apakšgrupām, izspēlē savu gandarījuma turnīru. Priekšā mums vēl ir pārmaiņas, kas saistītas ar telpām. Visticamāk, nākamajā sezonā mēs atradīsimies jaunās telpās, bet šā jautājuma risināšanai vēl visa vasara priekšā,” teica D.Žuks.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.