Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada skolēni sacenšas volejbolā

Foto: Gatis Bogdanovs.

29.martā norisinājās Gulbenes novada skolu sacensības volejbolā A grupā (10.-12.klase). Sacensībās bija pieteiktas 9 komandas, kas tika izlozētas divās apakšgrupās un aizvadīja apļa turnīru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas direktora vietnieks Dainis Mikolajs stāsta, ka A apakšgrupā uzvaru visās spēlēs svinēja 10.U klase, 2.vietā ierindojās 12.L klase, kas pēc mazajiem punktiem pārspēja 11.G klases pirmo komandu.

B apakšgrupā pa 7 punktiem izcīnīja 11.B klase un 12.G klase, veiksmīgāka savstarpēja spēlē bija 11.B klases komanda, kas ierindojās 1.vietā. Pusfinālā 11. B klase sīvā cīņā ar 18:15 un 18:15 pieveica 12.L klasi. Otrajā pusfinālā bija vajadzīgi trīs seti un par nieka punktu pārāka izrādījās 10.U klase, kas pieveica 12.G klasi (10:18; 18:11 un 10:11).

Ne mazāk saspringtas izrādījās spēles par godalgotajām vietām – 12.L klase ar 18:16 un 18:17 pieveica 12.G klasi. Komandā spēlēja: Samanta Leona, Rolands Blūms, Elisa Mūrniece, Dāgs Raģelis, Agnese Beča, Kristers Pendriks, Kristers Tūle.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Finālā ļoti aizraujošā mačā trīs setu spēlē 18:12; 11:18, 9:11 uzvaru svinēja 11.B klase, komandas sastāvs: Ance Katane, Anda Katane, Kristers Birznieks, Dāvis Ende, Niks Berģis, Pēteris Romannovs, Samanta Savicka. 2.vietu ieguva 10.U klase, komandas sastāvs: Roberts Deksnis, Dace Prockalova, Adrians Puķe, Eduards Stabiņš, Sonora Ziediņa, Kārlis Zvirgzdiņš, Malvīne Meisīte.

“Liels paldies skolēniem par aizraujošajiem mačiem laukumā un tribīnēs. Liels paldies volejbola trenerēm un audzēknēm par palīdzību turnīra organizēšanā un veiksmīgā aizvadīšanā!” uzsver D.Mikolajs.

Viņš arī laikrakstam stāsta, ka maijā notiks novada skolu sacensības vieglatlētikā. 10.maijā – 6., 7., 8.klasēm, 17.maijā – 3., 4., 5.klasēm. Sacensības notiks stadionā. “Tās skolas, kuras pieteiksies, tās arī startēs, un tas šajā mācību gadā no skolu mačiem būs arī viss,” saka D.Mikolajs.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.