Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaunie Gulbenes novada vieglatlēti veiksmīgi startē Ogrē

Foto: “Facebook.com/gulbenesnovadabjss”.

30.janvārī Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas (GNBJSS) audzēkņi piedalījās Ogres novada sporta centra atklātajās sacensībās vieglatlētikā telpās U10 vecuma grupā (2014. un 2015.gadā dzimuši bērni).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

GNBJSS informē, ka daudziem komandas dalībniekiem tā bija pirmā pieredze sacensībās telpās, kur ir būtiska atšķirība no sacensībām āra apstākļos stadionā.

GNBJSS jauno vieglatlētu starti vērtējami kā veiksmīgi, jo konkurence bija ļoti sīva. Piemēram, 30 metru skrējienā startēja gandrīz 90 dalībnieki, 300 metru skrējienā vairāk kā 50 dalībnieki (gan zēniem, gan meitenēm). Arī citās disciplīnās dalībnieku skaits bija vērā ņemams.

30 metru skrējienā Anna Jankava izcīnīja 3.vietu, Albertam Birzniekam 4.vieta un Gabrielam Jermaševicam 24.vieta. Audzēkņu treneris – Voldemārs Mezītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kate Birzniece izcīnīja 6.vietu, Laurai Tinkusei 11.vieta un Nikolai Aleksānei 34.vieta. Zēniem – Timuram Salihbekovam 13.vieta, Artūram Kārkliņam 20.vieta, Albertam Lapsam 30.vieta un Kristeram Mīlenbergam 32.vieta. Audzēkņu treneris – Arnis Šķēls.

300 metru skrējienā A.Jankavai 3.vieta, K. Birzniecei 13.vieta, Nikolai Aleksānei 20.vieta. Zēniem – A.Birzniekam 6. vieta, A.Kārkliņam 14. vieta, G.Jermaševicam 22. vieta, T.Salihbekovam 31. vieta, A.Lapsam 34. vieta.

Lodes mešanā – A.Jankavai 6 vieta, L.Tinkusei 7. vieta, K.Mīlenbergam 5. vieta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Augstlēkšanā – L.Tinkusei 6. vieta.

Tagad jaunie vieglatlēti uzsāks gatavošanos sacensībām stadionā, kur arī cer uz augstām vietām un labiem rezultātiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.