Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaunieši Gulbenē sacenšas svaru stieņa spiešanā guļus

Foto: Gatis Bogdanovs.

22.maijā Gulbenē norisinājās sacensības “Latvijas spēcīgākā skola 2023 – Gulbenes posms”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Pauerliftinga federācija informē, ka sacensības norisinās dažādās Latvijas pilsētās un novados laika periodā no 1.aprīļa līdz 19.decembrim. Sacensību mērķis ir veselīga dzīvesveida popularizēšana Latvijā, iepazīstinot jauniešus ar pauerliftinga sportu.

Sacensību gaitā tiek popularizēta sporta kultūra un sportiskais gars jauniešu vidū, nodrošināta iespēja jauniešiem sevi pierādīt un kvalitatīvi aizpildīt laiku, radot interesi par nodarbošanos ar sportu, kā arī Latvijas pilsētu un novadu spēcīgākās skolas un spēcīgākos skolēnus noskaidrošana.

Sacensību vadītājs Gulbenē Rolands Cīrulis “Dzirkstelei” stāsta, ka sacensībās kopumā piedalījās 47 jaunieši – 39 puiši un 8 meitenes. Sacensībās galvenokārt piedalījās Gulbenes novada vidusskolas audzēkņi, kā arī divi no Valmieras Viestura vidusskolas un viens no Rīgas Tālmācības 1.vidusskolas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Absolūti labākie puiši: 1.vietu izcīnīja Mārtiņš Šatrovskis (Valmieras Viestura vidusskola), kurš spēja tikt galā ar 110 kg smagu svaru stieni; 2.vietā – R.Cīrulis (Gulbenes novada vidusskola) ar rezultātu – 100 kg; 3.vietā – Sandis Abakoks (Rīgas Tālmācības 1.vidusskola), kurš uzspieda 85 kg smagu svaru stieni.

Absolūti labākās jaunietes titulu izcīnīja Sendija Leona (Gulbenes novada vidusskola), kura tika galā ar 40 kg smagu svaru stieni. 2.vietā – Anda Katane (Gulbenes novada vidusskola), kuras rezultāts – 42,5 kg. 3.vietā – Līva Kļava (Gulbenes novada vidusskola), kura uzspieda 37,5 kg.

Absolūti labākos sportistus nosaka pēc Vilksa koeficienta, ņemot vērā sportista svaru un paceltos kilogramus.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.