Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Komandai “Gulbenes Buki/BJSS” jaunās sezonas mērķis nemainīgs – medaļas

“Vasarā jātrenējas. Tas ir tas periods, kad individuāli katrs var kļūt labāks un automātiski līdz ar to arī komanda labāka. Vasara – tas tāds melnais darbs, kas jāiegulda, lai sezona iesāktos veiksmīgi,” saka komandas ““Gulbenes Buki”/BJSS” galvenais treneris Raimonds Gabrāns. Savukārt treneris Ingolfs Lūsis atbildīgs par puišu fizisko sagatavotību. Foto: Gatis Bogdanovs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komanda ““Gulbenes Buki”/BJSS” sākusi gatavoties jaunajai sezonai. Komandas galvenā trenera amatā paliek Raimonds Gabrāns, treneris – Pāvels Veselovs.

Mūsu komanda turpinās cīņas “Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā, kā arī ir pieteikusies Užavas Latvijas kausam basketbolā.

Mums ir jauni un talantīgi basketbolisti

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gulbenes Buku” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis un R.Gabrāns, runājot par jaunās sezonas mērķi, “Dzirkstelei” atzīst, ka tas paliek nemainīgs – medaļas. ““Bukiem” 25 gadu jubileja. Būtu skaisti izcīnīt zeltu. Gribas 1.vietu. Redzēs, kā dzīvē sanāks. Cīnīsimies par augstākajām vietām – tāds ir sezonas mērķis,” saka R.Gabrāns.

Savukārt G.Rikveilis piebilst, ka sports ir sports – var paveikties un nepaveikties. “Ja netiksim pie medaļām, mūsu mērķis ir arī kādu jauno parādīt basketbola sabiedrībai, proti, ka mums aug jauni un talantīgi basketbolisti. Mēs gribam viņus celt saulītē, lai visi redz,” uzsver G.Rikveilis.

Sastāvs būs zināms pirms sezonas

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašlaik nosaukt visu “Gulbenes Buku” sastāvu vēl nav iespējams, jo tas tiek komplektēts. Sastāvs būs zināms pirms sezonas sākuma, visticamāk, septembra vidū.

“Kā jau parasti tas viegli nenāk, un, tā kā mēs esam amatieri, tad ar atbildēm nogaida. Ir, kas šaubās, nezina, kur iet un ko darīt. Skaidrs ir viens, ka Ingars Aizpurs paliek, lai gan viņš ir misijā Kosovā, un mums principā piebiedrosies uz sezonas otro pusi. Tā atkal ir iespēja vēl kādam jaunajam sevi pierādīt. Visticamāk, paliek Artūrs Strēlnieks. Viņš ir gatavs mums palīdzēt tāpat kā iepriekšējās sezonās. Paliek arī Ervīns Ivanovs. Būs divi jaunpienācēji, kas jau mums teikuši jāvārdu – Toms Kohanovs un Jānis Engers no Valmieras. Viņi ir pārstāvējuši Valmieru augstākajā līgā. Nebūs iepriekšējās sezonas valmieriešu brāļu Riekstiņu – viņiem ir traumas un citādas problēmas. Katru dienu ar kādu mēģinām vienoties, bet jāsaprot, ka visi ir amatieri un katram ir darbs, ģimene, privātā dzīve, tāpēc nenākas tik viegli viņus sarunāt,” stāsta G.Rikveilis.

R.Gabrāns piebilst, ka plāns ir jaunākos, perspektīvākos un labākos gulbeniešus iesaistīt komandā. “Un tas jau no katra paša atkarīgs, kā viņi izmantos savas iespējas. Pieaicināsim arī pieredzējušos spēlētājus, kas smagumu vairāk pavelk un pamāca,” saka R.Gabrāns.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunie gulbenieši spēlēs pietiekami daudz

G.Rikveilis norāda, ka no jaunajiem basketbolistiem paliek Rainers Ļisicins. Rihards Berkolds, kā jau “Dzirkstele” rakstīja, ir noslēdzis līgumu ar “VEF Rīga”. “Tas ir patīkami, lai viņam veicas!” uzsver R.Gabrāns.

Savukārt Rinaldam Vagulim ir plēsta krusteniskā saite. “Domāju, ka viņam sezonas sākums, ja ne lielākā daļa, būs ārā. Bet klāt nāk un gribētu likt pamatsastāvā Pēteri Romanovu, Rolandu Šulcu, Gintu Prokofjevu. Viss notiek, jaunie gulbenieši spēlēs pietiekami daudz. Redzēs, kā viņi sevi parādīs, kā būs vasarā trenējušies,” stāsta G.Rikveilis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

R.Gabrāns norāda, ka tagad vasarā ir smagāks treniņu process, vairāk fiziskā sagatavotība. Puiši trenējas gan sporta zālē, gan ārā. “Strādā kārtīgi, dažiem gan apmeklējums pieklibo, bet kopumā strādā labi un apzinīgi,” vērtē galvenais treneris.

Foto: Gatis Bogdanovs

Treniņu procesā tiek piesaistīts arī treneris Ingolfs Lūsis. “Jaunie basketbolisti ir arī Gulbenes sporta skolas audzēkņi, līdz ar to Ingolfs tiek piesaistīts kā no sporta skolas, jo viņi trenējas ne tikai “Bukiem”, bet lai pārstāvētu sevi arī Latvijas jaunatnes basketbola līgā, tā arī sporta skola dod savu artavu. Nosaukums arī komandai paliek tas pats – ““Gulbenes Buki”/BJSS”. Mēs cītīgi sadarbojamies ar sporta skolu un dodamies uz priekšu,” uzsver G.Rikveilis.

– Inita Savicka

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Gatis Bogdanovs.

Uzziņai

“Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā šosezon spēlēs 22 komandas, starp tām arī “”Gulbenes Buki”/BJSS”. Nacionālajā līgā pamatturnīrā komandas tiks sadalītas Austrumu un Rietumu zonās, kuru gaitā izspēlēs divu apļu turnīrus. Katras zonas astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā. Sacensības paredzēts sākt septembra beigās. ““Gulbenes Buki”/BJSS” ir arī starp tām komandām, kuras pieteikušās “Užavas” Latvijas kausam basketbolā. “Užavas” Latvijas kausā startēs 21 komanda no trīs līgām: Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas, Nacionālās basketbola līgas un Reģionālās basketbola līgas. Arī šis turnīrs sāksies septembra beigās.

Avots: Latvijas Basketbola savienība

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.