Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pieci Gulbenes puiši pārstāv reģionu izlasi U15 vecuma grupā

Foto: “facebook.com/gulbenesnovadabjss”.

No 28. līdz 30.decembrim Gulbenē, Liepājā un Rīgā notika pirmie basketbola treniņi reģionu izlasēm U15 vecuma grupā, uz kuriem tika uzaicināti 48 spēlētāji no 25 Latvijas sporta skolām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbeni pārstāvēja 5 jaunieši: Niklāvs Veselovs, Ralfs Aleksandrovs, Matīss Lācis, Raitis Pušķis, Edgars Bērziņš. Par to informē Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skola.

Darbu koordinēja Latvijas Basketbola savienības apstiprinātie treneri Arnis Vecvagars, Raimonds Feldmanis un Artūrs Visockis-Rubenis, treniņu vadīšanā iesaistīti desmit sporta skolu treneri.

Reģionu izlases darbā ir iesaistīts arī Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas treneris Oskars Vīksna, kā arī novadnieks Normunds Lišiks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

O.Vīksna “Dzirkstelei” stāsta, ka ir trīs reģioni – Austrumu, Rietumu, Rīga. Mūsu puiši pārstāv Austrumu reģionu, kas aptver pilsētas, kas ir Latgalē un Vidzemē. “Plašs reģions – Daugavpils, Krāslava, Jēkabpils, Rēzekne, Valmiera, Rūjiena, Limbaži, arī Sigulda. Gulbeni pārstāv pieci jaunieši. Mēs, treneri, apspriedāmies, kuri ir tie spēcīgākie. Treniņi jau ir aizvadīti. Bija ļoti veiksmīgi. Mūsējiem veicās labi, jo treneri bija zināmi, arī aizvadīt treniņus savās mājās ir vienkāršāk. Martā reģionu izlasēm būs vēl viens sabraukums, tad starp šīm reģionu izlasēm būs sacensības, treniņspēles, noskaidrojot labāko. Tās plānotas vasaras sākumā,” stāsta O.Vīksna.

Viņš arī norāda, ka divi mūsu basketbolisti – Sindija Miščenko un Adrians Andževs – pārstāv Latvijas U16 izlasi Baltijas jūras kausa izcīņā, kas no 3. līdz 5. janvārim notiek Tallinā. “Tie ir lieli panākumi – pārstāvēt Latvijas izlasi!” uzsver O.Vīksna.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.