Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Rihards Berkolds: “Gulbenes Buki” deva lielu pieredzi

Rihards Berkolds (10.numurs) guva lielu un vērtīgu pieredzi, pārstāvot komandu “Gulbenes Buki”.
Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Talantīgais “Gulbenes Buku” spēlētājs Rihards Berkolds šīs nedēļas nogalē kopā ar U18 izlasi uzsāk dalību Eiropas čempionāta B divīzijas turnīrā Rumānijā. Jau rakstījām, ka Rihards ir noslēdzis ilgtermiņa līgumu ar “VEF Rīga”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rihards “Dzirkstelei” atzīst, ka “Gulbenes Buki” kā komanda viņam deva lielu pieredzi spēlēt ar pieaugušajiem. “Pateicoties “Gulbenes Buku” galvenajam trenerim Raimondam Gabrānam, es sāku vairāk ticēt sev un savām spējām uz laukuma, tādēļ šī sezona man bija ļoti vērtīga attīstības ziņā. Reti kurā LBL2 komandā 18 gadus jaunam spēlētājam atļauj iet pamatsastāvā un dod pietiekami lielu lomu, minūtes un atbildību spēlē – par to trenerim liels paldies. Par izaugsmi “VEF Rīgā” es varu teikt, ka tas atkarīgs tikai no manis paša, kāds es būšu treniņos, cik gatavs, tāds arī būšu spēlēs. Šī iespēja man ir lieliska, lai sāktu savu profesionālo karjeru un ar to nodarbotos arī turpmāk. Es ceru, ka veselība nepievils un varēšu trenēties un spēlēt uz visiem 120 procentiem,” uzsver Rihards.

Riharda mamma Līga un tētis Aivars ļoti lepojas ar savu dēlu: “”Gulbenes Bukiem” sakām lielu paldies. Rihards sper nākamo soli savā izaugsmē. Basketbols tiks apvienots ar studijām, jo viņš pabeidza 12.klasi un ir loģiski, ka jāsper nākamais solis gan izglītības, gan sporta ziņā. Viņš ir iestājies Rīgas Stradiņa universitātē. Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc bija jāiet uz Rīgu, jo jāmācās. Liels paldies viņa trenerei Vijai Kalniņai un Ingolfam Lūsim! Ar viņu ir strādājis arī Raimonds Gabrāns un Artūrs Brūniņš, bet pamatā ir Vija Kalniņa un Ingolfs Lūsis, kuri ieguldījuši vislielāko artavu, bet Raimonds Gabrāns un Artūrs Brūniņš ir pieslīpējuši nianses,” stāsta Riharda tētis.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.