Sācies Gulbenes novada atklātais telpu futbola čempionāts

29.janvārī sākās Gulbenes novada atklātais telpu futbola čempionāts. Šogad piedalās 11

komandas, kuras ir sadalītas divās apakšgrupās, no grupām automātiski pusfinālā tiek 1.vietas ieguvēji, bet par cīņu pusfinālā turpinās cīnīties 2. un 3.vietas komandas. Par to “Dzirksteli” informē Gulbenes novada Sporta pārvaldes sporta pasākumu organizators Jānis Stībelis.

Viņš stāsta, ka pirmā sabraukuma pirmo spēli atklāja esošie telpu futbola čempioni “FK Cēzars” ar “BFA Stradi”.

“Spēle bija dinamiska, uzbrukums pēc uzbrukuma ar vairākām izspēlēm. Galarezultātā draudzīgs neizšķirts – 1:1. Dienas otrajā spēlē tikās jaunpienācēja “Druviena”, kura vairākus gadus nebija spēlējusi telpu futbolu novada čempionātā, pret “Jaungulbeni”. “Jaungulbene” jau no spēles sākuma pārņēma spēles iniciatīvu, un tas attaisnojās rezultātā. Otrajā puslaikā “Druviena” veica vārtsarga maiņu, bet tas nelīdzēja, rezultātā bezierunu zaudējums – 0:5. Trešajā spēlē tikās “Rēveļi” un “BFA Stradi”, spēle bija ar vairākām izspēlēm un vārtu guvumiem. “Rēveļu” jaunie spēlētāji nokārtoja sev par labu rezultātu – 3:1. Nākamā spēle bija “Gulbenes BJSS” pret “FK Cēzars”. Liktās cerības, ka būs interesanta spēle, attaisnojās. Abas komandas centās vairāk pieturēt bumbu un atrast vienu caurumu aizsardzībā, lai iesistu vārtus. Viens veiksmīgs uzbrukums no “Gulbenes BJSS” komandas noveda pie spēles rezultāta, kurš nemainījās – 1:0. “Jaungulbenes” un jauno “Gulbenes BJSS 08” spēlē bumbas kontrole vairāk bija jaungulbeniešu pusē. Protams, jaunieši no “Gulbenes BJSS” spurojās pretī, bet nepietiekami – 0:3. “Rēveļu” un “Gulbenes BJSS” spēlē bija ātri trīs vārti no gulbeniešu puses, otrajā puslaikā gulbenieši drusku atslāba un ielaida divus vārtus, bet tad viņi atbildēja vēl ar diviem vārtiem, rezultātā – 5:2 “Gulbenes BJSS” labā. Nākamā dienas spēle bija “Gulbenes BJSS 08” pret “Druvienu”. Spēles sākumā bija uzbrukums pēc uzbrukuma, no vieniem vārtiem uz otriem vārtiem. Bumba ceļu atrada tikai uz jauno gulbeniešu vārtiem, bet jaunieši spēles pēdējās minūtēs spēja gūt goda vārtus. Beigās “Druvienai” droša uzvara ar 4:1. Dienas pirmspēdējā spēlē tikās “FK Cēzars” un “Rēveļi”. Abas komandas spēlēja piesardzīgi, pieturot bumbu un veidojot savus uzbrukumus. Bija vairākas iespējas abām komandām, bet šajā spēlē bija dienas otrais neizšķirts – 0:0. Dienas pēdējā spēlē tikās “BFA Stradi” un “Gulbenes BJSS”. “Gulbenes BJSS” atkal ātri guva 4 bezatbildes vārtus, bet “BFA Stradi” vienus vārtus atguva. Ar to nepietika, jo gulbenieši iesita vēl vienus vārtus, galarezultātā – 1:5 par labu “Gulbenes BJSS”,” stāsta J.Stībelis.

Pēc pirmā sabraukuma rezultatīvākais spēlētājs ar 4 gūtiem vārtiem ir Ernests Dzenītis (“Rēveļi”), savukārt vārtsargs, kurš vēl nav ielaidis nevienus vārtus, – Kārlis Sudrabs (“Jaungulbene”).

Nākamais sabraukums notiks 11.februārī Stāķu sporta zālē.