Sācies Gulbenes novada minifutbola čempionāts

23.jūlijā sākās Gulbenes novada minifutbola čempionāts. Šogad čempionātā piedalās deviņas komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās. Par to informē čempionāta organizators Jānis Stībelis.

Pirmās spēles tika aizvadītas Litenes stadiona laukumā. A apakšgrupai, izspēlējot savstarpējās spēles, tika sadalītas vietas jau “play-off” kārtai.

Pirmā spēle notika starp “FK Marienburga” (Alūksne) un komandu “Stradi”. “Spēles sākums bija piesardzīgs abām komandām, veidojot savus uzbrukumus. Alūksnes komandai izdevās iesit divus vārtus. Spēles pēdējā minūtē “Stradi” vienus vārtus atguva, bet bija par vēlu. Spēles rezultātā Alūksnes komandai pirmā uzvara ar 2:1,” stāsta J.Stībelis.

Spēlē starp komandām “Gulbenes BJSS” un “Basketbola nodaļa” pirmā vadībā izvirzījās “Basketbola nodaļa”. Līdz pirmā puslaika pauzei “Gulbenes BJSS” iesita divus vārtus un devās pauzē, būdama vadībā. Otrais puslaiks aizritēja “Gulbenes BJSS” kontrolē, un, gūstot vēl divus vārtus, rezultāts – 4:1.

Nākamā spēle bija starp komandām “Stradi” un “Druviena”. “Druvienai” šī bija pirmā spēle un tā svinēja uzvaru ar 3:0. Ceturtā spēle bija starp komandām “Basketbola nodaļa” un “FK Marienburga”. “Alūksnieši jau no sākuma kontrolēja spēli un guva vairākus vārtus. Vienus vārtus basketbolisti atguva, bet ar to nepietika – zaudējums ar 1:5,” stāsta J.Stībelis.

Komandas “Stradi” un “Gulbenes BJSS” spēlēja piesardzīgi, bija bīstami uzbrukumi no abām komandām, bet abu komandu vārtsargi demonstrēja labu spēli. “Neviena no komandām neguva vārtus, atstājot rezultātu 0:0,” saka J.Stībelis.

Dienas sestā spēle bija interesanta un ar pavērsieniem bagāta. Tā notika starp “Druvienu” un “FK Marienburga”. J.Stībelis stāsta, ka druvēnieši iesāka pārliecinošāk un izvirzījās vadībā 2:0. Spēles otrā puslaika sākumā alūksnieši vienus vārtus atguva. Tuvojoties spēles beigām, alūksnieši vairāk kontrolēja bumbu. Divas minūtes pirms spēles beigām “FK Marienburga” izlīdzināja rezultātu – 2:2.

“Basketbola nodaļa” un “Stradu” komanda spēlēja atklātu futbolu no vieniem vārtiem uz otriem. Abām komandām bija vienādas iespējas gūt vārtus, bet rezultāts palika nemainīgs – 0:0.

Astotā spēle bija starp “FK Marienburga” un “Gulbenes BJSS”. Šajā spēlē varēja noskaidrot, kas grupā būs pirmajā vietā. “Abas komandas rādīja labu spēli un uzbruka no vieniem vārtiem uz otriem vārtiem. Viena izspēle noveda pie vārtiem, un tas sanāca Gulbenes komandai, kas arī nodrošināja uzvaru 1:0. Savukārt dienas pirmspēdējā spēlē tikās “Druviena” un “Basketbola nodaļa”. “Basketbolistiem” vajadzēja uzvarēt, lai tiktu “play-off” izspēlēs. Spēles otrajā minūtē “basketbolisti” atklāja rezultātu. “Druvienas” komanda “pamodās” un sāka vairāk kontrolēt bumbu. “Basketbolisti” izmantoja to ar ātrajiem pretuzbrukumiem. “Basketbola nodaļa” aizsardzībā bija saliedēta un visas briesmas novērsa, beigās noturot rezultātu sev par labu – 1:0. Pēdējā spēlē par uzvaru cīnījās “Gulbenes BJSS” un “Druvienas” komanda. Rezultātu atklāja druvēnieši, bet ne uz ilgu laiku. Gulbenieši to izlīdzināja un vēl guva divus vārtus. “Druvienas” komanda vienus vārtus atguva, spēles beigās druvēnieši “iekrita” aizsardzībā, un gulbenieši nokārtoja galarezultātu sev par labu – 4:2,” stāsta J.Stībelis.

Nākamais sabraukums notiks 13.augustā Rankas sporta laukumā, kur cīnīsies B apakšgrupas komandas. “Play-off” un fināli notiks 26.augustā Gulbenes sporta centra stadionā.