Futbola spēle Gulbenē aizvadīta 30 grādu svelmē, rezultāts — 1:1

PAGĀJUŠĀS NEDĒĻAS NOGALĒ vārda tiešā un pārnestā nozīmē futbola laukumā gāja karsti. Tur savu pirmo mājas spēli “Dali Dali” 3.līgas ziemeļu zonas čempionātā aizvadīja Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda. FOTO: SANDIS SIRMAIS

25.maijā savu pirmo mājas spēli “Dali Dali” 3.līgas ziemeļu zonas čempionātā aizvadīja Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas komanda. Gulbenieši uzņēma FK “Pļaviņas DM” futbolistus.

Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāvis Jānis Stībelis “Dzirkstelei” stāsta, ka spēles sākumā aktīvāki bija gulbenieši, vairākas reizes pretinieku soda laukumā ielaužoties Renāram Rāmam un Denisam Ciunelim, taču līdz vārtu guvumam pietrūka noslēdzošā sitiena. Spēlei turpinoties, arī Pļaviņu futbolisti spēja radīt bīstamus momentus uz vārtiem, tas spēles 37.minūtē sekmēja vārtu guvumu. Pēc precīzas stūra sitiena izspēles viens pats soda laukumā tika atstāts Pļaviņu futbolists, kas raidīja bumbu vārtos ar galvu, un rezultāts kļuva 0:1.

“Spēle tika aizvadīta pamatīgā 30 grādu svelmē, tāpēc, lai atsvaidzinātu spēkus, Gulbenes komanda puslaikā veica trīs spēlētāju maiņas. Šis gājiens arī deva rezultātus. Pļaviņu komandai nebija tik garš soliņš un nogurums lika par sevi manīt. Spēlei ritot uz beigām, Gulbenes komanda pārņēma iniciatīvu un tika veidoti daudzi bīstami momenti uz pretinieku vārtiem, taču nedaudz pietrūka meistarības tos realizēt un nācās pacietīgi turpināt meklēt citas iespējas, kā dabūt bumbu vārtos. 81.minūtē gulbeniešu pacietība atmaksājās. Pēc saspēles laukuma vidusdaļā ar lielisku piespēli no Nika Zepa skrējienā viens pret viens ar vārtsargu nokļuva Deniss Ciunelis, kurš ar sitienu vārtu augšējā stūrī pārspēja vārtsargu, un rezultāts kļuva 1:1. Ar šādu rezultātu spēle arī noslēdzās,” stāsta J.Stībelis.

Gulbenieši šobrīd ieņem 5.vietu septiņu komandu konkurencē, divās spēlēs iekrājot vienu punktu. Komandas galvenais treneris Raitis Šolins “Dzirkstelei” stāsta, ka komandas sastāvu veido puiši, kuri gan jau beiguši sporta skolu, bet vēlas spēlēt, gan tādi, kas vēl ir tās audzēkņi un trenējas.

“Šī komanda spēlēja arī pagājušajā gadā, bet šogad mums iet labāk. Uzskatu, ka ir ļoti labas spēles. Vēl mazliet neveicas ar vārtu gūšanu, bet veidojam daudz momentu, spēlējam labi, to parāda arī spēļu rezultāti. Šogad esam labi uzsākuši čempionātu,” saka R.Šolins.

“Paldies visiem 110 skatītājiem, kuri, neņemot vērā pamatīgo karstumu, spēja atrast laiku un enerģiju, lai atbalstīti un uzmundrinātu komandu. Visi ir laipni aicināti uz nākamo mājas spēli, kas norisināsies 29.jūnijā, kad gulbenieši tiksies ar Valkas futbolistiem, savukārt 6.jūlijā pie mums viesosies FK “Cēsis” komanda,” saka J.Stībelis.

casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş casibom casibom giriş casibom casibom giriş casibom giriş bahsegel casibom casibom giriş