Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Stāmerienas motorparkā “Dimanti” aizvadīts Latvijas ziemas motokrosa čempionāta otrais posms

Trasē apdzīšana notika ne tikai pa labo un kreiso pusi, bet arī pa augšu, kā to demonstrē Matīss Karro. Foto: Gatis Bogdanovs.

Stāmerienas pagasta motorparkā “Dimanti” 5.februārī notika Latvijas ziemas motokrosa čempionāta otrais posms. Latvijas čempionātā pirmo reizi to rīkoja “Motoklubs Litene” sadarbībā ar Latvijas Motosporta federāciju un trases saimnieku Gundaru Rubeni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensībās piedalījās 12 dažādu klašu motosportisti, arī 4 “Motokluba Litene” pārstāvji.

“Motokluba Litene” vadītājs Gints Markovs neslēpj gandarījumu par sacensību norisi. “Ja neskaita dažas sīkas nianses, tad varu teikt, ka viss izdevās, kā nākas. Te man jāpateicas savai komandai par ieguldīto darbu un labajiem startiem! Uzskatu, ka arī jaunie braucēji nostartēja ļoti labi. Var jau teikt, ka “Pitbike Open” klasē bija maz dalībnieku, tomēr prieku par kausiem tas nemazina. Šajā klasē mūsu Robertam Platajam – 1.vieta, bet Gvido Devjatnikovam – 2.vieta. Arī “MX1” klasē bez radzēm mūsu sportistam Ritvaram Vasilam labs sniegums – 2.vieta. Šīs bija pirmās iestrādes mums kā rīkotājiem, taču tas jau tika darīts ar skatījumu nākotnē, lai turpmāk attīstītu ziemas motokrosu šajā klasē,” stāsta G.Markovs.

Arī citiem mūsu novada pārstāvjiem ir labs sniegums. “MX2” klasē bez radzēm lizumnietis Uģis Klimons, kurš startēja individuāli, kāpa uz augstākā pjedestāla pakāpiena. “Gulbenes moto” pārstāvim Edgaram Upītim – 4.vieta “KARMX2” klasē. Savukārt kvadricikliem “Q Open” klasē Atim Bredam – 4.vieta, Valērijam Kuzminam – 8.vieta, bet Aleksejam Kuzminam – 11.vieta. Aleksejs startēja arī “Q ATV” klasē, kur starp 10 dalībniekiem ierindojās 3.vietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laikrakstam savu viedokli par sacensībām pauda arī motorparka “Dimanti” saimnieks G.Rubenis: “Sacensības šogad rīkojām sadarbībā ar motoklubu “Litene”, un tās izdevās lieliski. Iepriecināja gan laika apstākļi, gan apmeklētāju skaits. Arī dalībnieku skaits bija pietiekams, un dienas garumā varēja vērot aizraujošas sacensības. Mans personīgais uzskats – slikti ir tas, ka Latvijas Motosporta federācija un Latvijas Skijoringa federācija ir nodalītas atsevišķi, līdz ar to skijoringu trasē nevarēja vērot, taču ziemas motokross un skijorings noteikti viens otru papildinātu. Ziemas trase mums tika sagatavota tieši šīm sacensībām, taču tajā tika iekļauti arī vasaras trases elementi, lai būtu interesantāk gan dalībniekiem, gan skatītājiem.”

– Teksts un foto: Gatis Bogdanovs

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.