Svētdien “Gulbenes Bukiem” – pusfināla sērijas trešā spēle

Rezultatīvākais spēlētājs – Jānis Engers ar 22 punktiem. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

“Ramirent” Nacionālās basketbola līgas pusfināla sērijas otrajā cīņā, kas notika 3.aprīļa vakarā, “Gulbenes Buki/BJSS” zaudēja “Salaspils sporta skolas” komandas basketbolistiem ar rezultātu 72:84.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka pusfināla sērijas pirmajā spēlē uzvarēja “Gulbenes Buki”. Komandām jācīnās līdz divām uzvarām.

“Gulbenes Buku” valdes priekšsēdētājs Gatis Rikveilis “Dzirkstelei” stāsta, ka 7.aprīlī pulksten 14.00 Gulbenes sporta centrā notiks trešā spēle, un aicina nākt atbalstīt “Gulbenes Bukus”.

“Ja trešo spēli uzvaram, tad esam finālā un cīnīsimies par zelta medaļu, ja zaudēsim, tad nāksies aizstāvēt pagājušā gada bronzas godu. Pretinieks jau ir zināms. Par zeltu spēlēs “Jelgava” un par bronzu – “RSU”. Ja vinnēsim trešo spēli, tad cīnīsimies par zeltu ar “Jelgavu”, ja zaudējam, tad spēlēsim ar “RSU” par trešo vietu. Kāda būs pusfināla sērijas trešā spēle, neko prognozēt nevar. Komandas ir tik ļoti līdzīgas! Jā – varbūt mājas priekšrocības, bet tas ir sports un neko nevar prognozēt. Pusfināla otrā spēle parādīja, ka mūsu komandai spēles sākums bija katastrofāls! Slikts. Pēc tam mēģinājām atspēlēt, bet spēles beigās varbūt pietrūka spēka vai veiksmes. Kā ir, tā ir. Jācīnās tālāk. Ir grūti kaut ko prognozēt. Viss ir pašu rokās. “Play-off” ir jākoncentrējas no spēles pirmās minūtes līdz pat pēdējai minūtei,” uzsver G.Rikveilis.

Rezultatīvākie spēlētāji: Jānis Engers – 22 punkti, izcīnītas 10 atlēkušās bumbas, Sandis Bēts – 16 punkti, Rihards Teirumnieks – 12 punkti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (2)

1. Ja briesmīgi gribas komentēt, derētu pa priekšu iemācīties elementāru pareizrakstību… Spēle bija laba, būtu labāk atnācis atbalstīt savējos!