Turpinās Gulbenes novada atklātais čempionāts telpu futbolā

Rankas pamatskolas sporta zālē 22.janvārī notika otrais sabraukums, kur A apakšgrupa izspēlēja savas spēles. Par to “Dzirksteli” informē sacensību organizators Jānis Stībelis.

“Pirmajā spēlē tikās “Līgo” un “Rankas” komandas. “Līgo” komanda bija pirmā, kas sabraukumu iesāka ar gūtiem vārtiem, bet tad “Ranka” atspēlējās. Otrajā puslaikā bija vairākas iespējas abām komandām gūt vārtus, bet precīzāka bija “Rankas” komanda. Beigu rezultātu noformējot sev par labu – 4:2, uzvaru guva “Rankas” komanda,” stāsta J.Stībelis.

Pēc nelielas pauzes laukumā devās “Līgo” un “FK Cēzars”. ““Līgo” komanda guva pirmos vārtos, izvirzoties vadībā. “FK Cēzars” “pamodās” un guva 7 bezatbildes vārtus. “Līgo” komanda bija palikusi bez maiņām, un varēja redzēt, ka komandai nepietiks spēka nospēlēt visu spēli augstā intensitātē, tāpēc rezultāts likumsakarīgs – 1:7 “FK Cēzars” labā,” par spēles gaitu stāsta J.Stībelis.

Trešā spēle notika starp “Ranku” un “FK Madona”. Spēle bija bagāta ar uzbrukumiem, disciplinēta un ātra. Precīzākie bija mājinieki – “Ranka”, kas guva pirmos un arī vienīgos vārtus šajā spēlē, noturot savus vārtus neskartus. Rezultāts – 2:0 par labu “Rankas” komandai.

“Madona” pēc iepriekšējas spēles saņēmās un pret “Līgo” komandu nospēlēja labāk. “Šoreiz “Līgo” komandai pietrūka veiksmes, tā atkal varēja pirmā gūt vārtus. Izspēlējot autu pie pašiem vārtiem, nepiesegts palika “Līgo” komandas spēlētājs, kuram vajadzēja tikai iesist tukšos vārtos, bet viņam bumba pārlēca pāri vārtiem. Otrajā uzbrukumā bija līdzīga situācija. “Madonas” komanda saprata, ka tie bija brīdinājuma “zvani”, un sāka spēlēt savu spēli. “Līgo” komanda pēc vētrainiem uzbrukumiem sāka pagurt, un to “Madona” izmantoja, gūstot 9 vārtus pēc kārtas. Rezultātā “Madona” svinēja uzvaru ar 9:0,” stāsta J.Stībelis.

Nākamajā spēlē tikās vietējās komandas “Ranka” un “FK Cēzars”. Pirmā ar ātriem vārtiem spēli atklāja komanda “FK Cēzars” un pēc gūtajiem vārtiem nedomāja apstāties, bet turpināja uzbrukt. Puslaika vidū “Ranka” sāka pārņemt iniciatīvu un guva vārtus. Rezultāts – 2:1 par labu “Rankas” komandai.

Pēdējā dienas spēlē tikās “FK Cēzars” un “FK Madona”. “Madona” guva ātrus vārtus. “FK Cēzars” mēģināja atspēlēties, un ar vairākām izspēlēm tas sanāca, izlīdzinot rezultātu. Pēc kāda laika “Madona” atguva vadību, ejot puslaika pārtraukumā ar rezultātu 2:1. “FK Cēzars” puslaika sākumā atguva vienus vārtus. “Otrā puslaika vidū sākās jau lielāka cīņa par uzvaru. Neviena komanda negribēja atstāt neizšķirtu, spēle sāka kļūt rupjāka. Komandas “uzvilkās”, bet “FK Madona” spēja gūt 3 bezatbildes vārtus, spēles rezultātu nostādot sev par labu – 5:2 “FK Madonas” labā,” stāsta J.Stībelis.

Nākamās spēles notiks Stāķu sporta zālē 5.februārī, kur norisināsies ceturtdaļfināls.