Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Litenes pagasta pārvalde šogad sadarbībā ar uzņēmējiem plāno izdot jaunu tūrisma bukletu

Divus gadus Covid-19 pandēmijas dēļ Litenes pagasta tūrisma uzņēmēju tikšanās nenotika, bet šoreiz tikšanās bija ļoti kupli apmeklēta. Foto: Evita Brokāne.

Februāra beigās Litenē pēc gandrīz divu gadu ilga pārtraukuma kopā pulcējās tūrisma uzņēmēji, lai apspriestu, kā ir gājis šajā izaicinājumu laikā, un izvirzītu prioritātes šim gadam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Bijām patiesi priecīgi sanākt atkal kopā mūsu tradicionālajā tūrisma jomas sanāksmē,” saka Litenes pagasta pārvaldes lietvede Ilze Paidere. Litenes pagasta pārvaldei jau par tradīciju ir izveidojies ik gadu kopā aicināt savus tūrisma uzņēmējus, lai pārrunātu, kā ir veicies, un domātu par sadarbības iespējām.

Tikšanās laikā uzņēmēji dalījās ar savu pieredzi Covid-19 pandēmijas laikā. “Ir bijušas lietas, kurām jāpielāgojas: mazāk apmeklētāju lielajos tūristu autobusos, vairāk individuālo tūristu ar personiskajām automašīnām. Vietējie uzņēmēji ir apņēmības pilni, un iesniegti vairāki projektu pieteikumi “Leader” projektu konkursā, kā arī pa šo laiku īstenoti jau apstiprinātie projekti. Izskanēja vairāki jaunumi, piemēram, Litenē tūristiem būs iespēja apmeklēt bišu dravu. Tāpat tiek domāts par vēl citām praktiskām nodarbībām, kurās Litenes pagasta viesi varēs piedalīties un apgūt jaunas prasmes. Visi kā viens novērtēja līdzšinējo uzņēmēju savstarpējo sadarbību, kā arī atzina par vērtīgu šādu kopā sanākšanu, kad vari uzzināt, ko pašu tūrists var saņemt pie citiem pakalpojumu sniedzējiem Litenē un kaimiņu pagastos,” stāsta I.Paidere.

Litenes pagasta pārvalde šogad sadarbībā ar uzņēmējiem plāno izdot jaunu tūrisma bukletu, kā arī turpināsies darbs pie Latvijas armijas vasaras nometnes vietas attīstīšanas. “Ceram, ka ar Aizsardzības ministrijas atbalstu varēsim uzstādīt jaunus informatīvos stendus, kā arī ierīkot audiogidu nometnes teritorijā,” saka I.Paidere.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Stāmerienas pils pārstāvji piedalījās Litenes pagasta tūrisma uzņēmēju sanāksmē.

“Litenes pagastā šajos pasaulē mainīgajos apstākļos turpina darboties visi līdzšinējie tūrisma uzņēmēji un objekti, turklāt šajā tikšanās reizē izskanēja arī jaunas tūrisma biznesa idejas, kas varētu papildināt jau esošo piedāvājumu. Prieks, ka uzņēmēji ir gatavi savstarpēji sadarboties, aicinot tūristus izmantot pēc iespējas vairāk pagasta un arī visa novada atpūtas iespējas,” uzsver aģentūras vadītājas vietniece Evita Brokāne.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.