Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Popularizēs Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pēc divu gadu pārtraukuma no 3. līdz 5.februārim Ķīpsalā notiks starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izstādē būs iespējams iepazīties ar Latvijas un pasaules tūrisma piedāvājuma aktualitātēm un galamērķiem. Arī Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” šogad plāno doties uz starptautisko tūrisma izstādi “Balttour 2023”, lai popularizētu Gulbenes novada tūrisma piedāvājumu.

Aģentūras pārstāvji “Balttour” apmeklētājiem stāstīs par novada tūrisma uzņēmumiem un jaunumiem to piedāvājumā, par daudzveidīgajiem pārgājienu, laivu un velo maršrutiem, par piedāvājumiem tiem, kas dodas garšu ceļojumos un interesantu piedzīvojumu meklējumos.

Apmeklētāji varēs uzzināt par lielākajiem pasākumiem, kas šogad jāapmeklē Gulbenes novadā, par piedāvājumiem Stāmerienas pils apmeklētājiem, kā arī īpašajām ekskursijām, kurās varēs doties, uz Gulbeni brīvdienās atbraucot ar vilcienu. Pats aizraujošākais notikums šajā tūrisma sezonā būs piedzīvojumu spēle, kas labākajiem dalībniekiem ļaus pretendēt uz vērtīgām balvām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Balttour” apmeklētājiem pirmajiem būs iespēja uzzināt par spēles noteikumiem un saņemt spēles kartes. Tūrisma centra darbinieki labprāt atbildēs uz visiem apmeklētāju jautājumiem un piedāvās jaunākos tūrisma bukletus un brošūras.

Savukārt februāra otrās nedēļas nogalē aģentūras pārstāvji Gulbenes novadu prezentēs starptautiskajā tūrisma izstādē “Tourest 2023” Igaunijā, Tallinā, kopā ar Gulbenes-Alūksnes bānīša pārstāvjiem un citu Vidzemes novadu tūrisma speciālistiem darbojoties Vidzemes Tūrisma asociācijas stendā.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (6)

 1. Gulbenes novada tūrisma aģentūra mums kā novada tūrisma uzņēmējiem ir gandrīz nejūtama.
  Dosies uz izstādi un atkal pārsvarā popularizēs savus lolojumus- Stāmerienas pili un Dzelzceļu un tvaiku!
  Bet kā ar novadu kopumā??? Vai pirms braukšanas aprunājās ar mums- novada tūrisma uzņēmējiem!?1? Nē. Un tikai tie pietuvinātie tiek visur rādīti un vesti!
  Ir kaut kas jāmaina! Gaidu nākamo ikgadējo tūrisma sanāksmi!

  17
 2. Pilsētas daudzdzīvokļu namu pagalmos tiešām tūristu baru nav.Tūristi ir laukos, dzelzceļā, Stāmerienā, Litenē, Rankā utt… Un tūristi ne vienmēr ir baros.
  Ja būtu brīvi pieejami, solīdi WC ( arī brīvdienās) pilsētas centrā , tad varbūt tūristu busus redzētu ne tikai DUSos.

  11
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.