Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Aicina palīgā brīvprātīgos, kas palīdzētu gatavoties lieluzvedumam “Skroderdienas Silmačos” Druvienā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Jauniešu centrs “Bāze” aicina būt daļai no brīvprātīgo komandas, kuri jau laikus sāktu palīdzēt gatavoties lieluzvedumam “Skroderdienas Silmačos”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka 23.jūnijā Druvienas “Silmačos” notiks jubilejas lieluzvedums “Skroderdienas Silmačos”. Izrāde “Skroderdienas Silmačos” ir kļuvusi par vienu no Līgosvētku laika tradīcijām, bet tās uzvedums “Silmaču” sētā Druvienā ir notikums, par kuru runā vēl ilgi pēc tā norises.

Brīvprātīgo profils: ikviens, sākot no 15 gadu vecuma. Tie var būt jaunieši, pieaugušie, seniori, kuri vēlas veikt brīvprātīgo darbu un sniegt atbalstu lieluzvedumā “Skroderdienas Silmačos”. Brīvprātīgo palīdzība būs nepieciešama laika posmā no 21. līdz 23.jūnijam, taču nav obligāti jāiesaistās visas dienas. Darbi, kas būs jāveic brīvprātīgajiem: zaļumu, ziedu, meiju vākšana, plūkšana, saimnieciskie darbi uz vietas teritorijā, numuru griešana, šķirošana pa krāsām, skavošana pie soliem, meiju izlikšana un citi darbi.

Brīvprātīgie ir aicināti pieteikties līdz 16.jūnijam, rakstot uz e-pastu “jc.baze@gulbene.lv” vai zvanot uz tālruni 26354557.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.