Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-16° C, vējš 3.52 m/s, DA vēja virziens

Aicina parakstīties elektroniski

Latvijas Nacionālā bibliotēka ir izveidojusi interneta vietni, kurā cilvēki, kam rūp grāmatu nākotne līdz rītdienai – 12.septembrim – vēl var elektroniski parakstīties par atbalstu samazinātajai pievienotās vērtības nodokļa likmei iespieddarbiem.

“Bibliotēkas šo ideju atbalsta tādēļ, lai pasargātu grāmatniecības nozari no iznīcības, lai joprojām tiktu izdotas grāmatas, kas visvairāk ir vajadzīgas vismazāk aizsargātajiem – pensionāriem un bērniem,” mudina Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa.

 

Lai parakstītos, ir tikai jāielogojas interneta adresē “http://vote.lnb.lv” un jāpiereģistrējas. “Grāmatas nav luksus, bet nepieciešamība,” piebilst I.Krūmiņa.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.