Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Apstiprināta 21 talkošanas vieta Gulbenes novadā (precizēts)

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pašlaik ir apstiprināta 21 talkošanas vieta Gulbenes novadā. Par to “Dzirksteli” informē Lielās Talkas koordinatore Gulbenes novada pašvaldībā Dace Kurša.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielā Talka norisināsies sestdien, 27.aprīlī, no pulksten 9.00 līdz 15.00 vienlaikus visā Latvijā.

Lielās Talkas dienā iespējams talkot arī individuāli – “Solo” talkā vai ģimenes lokā. Tie, kuri vēlas doties dabā un talkot vienatnē vai šaurā lokā, aicināti rīkot “Solo” talkas. Tās jāpiesaka “Solo” talkas kartē, tā pievienojoties lielajam Latvijas talkotāju pulkam. “Solo” talkotājiem pašiem jānogādā maiss ar savāktajiem atkritumiem uz konteineru blakus Eko laukumam 1.Maija ielā 6, Gulbenē, vai jāsazinās ar talkas koordinatoru.

Savukārt Gulbenes novada pašvaldība aicina ikvienu pievienoties pašvaldības organizētajā talkā, kas norisināsies Gulbenē pie Spārītes parka stāvvietu laukuma Blaumaņa ielā 29C. Tiks kopta teritorija, vākti atkritumi. Talkas sākums – pulksten 9.00 stāvlaukumā. Talkas nobeigumā, ap pulksten divpadsmitiem, būs kopīga “Spēka zupas” baudīšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Talkas dienā – 27.aprīlī – talkas maisus varēs personīgi aizvest uz lielo konteineru, kas atradīsiesblakus Eko laukumam, kura darba laiks šajā dienā būs no pulksten 9.00 līdz 17.00.

Lielās Talkas atkritumu maisus talcinieki varēs saņemt bez maksas pagastu pārvaldēs un pilsētā (Ābeļu ielā 2 iekšpagalmā), iepriekš sazinoties ar D.Kuršu pa tālruni 26173113 vai pagasta pārvaldes vadītāju. Talkas laikā atkritumu vākšana notiek tikai izsniegtajos maisos. Individuālo talku dalībnieki maisus var saņemt “Rimi” veikalos.

Savi piepildītie maisi jāatstāj tikai reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu jāinformē talkas atbildīgais. Neskaidrību gadījumā jāzvana pašvaldības talkas koordinatoram.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par talkošanas vietu pašvaldībā var jautāt D.Kuršai pa tālruni 26173113 vai e-pastā “dace.kursa@gulbene.lv”, vai noskaidrot Lielās Talkas kartē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Man jau pietiek ar to,ka dzīvojam lielā ceļa malā. No pavasara līdz vēlam rudenim to tikai dari,kā lasi citu s….s. Kāda vēl talka! Un lai katrs uzturētu vien savu sētu,tad būtu labi. Kad noskaties uz māju apkārtnēm, tad gribas teikt- ir gan māksla tā piekakāt…. Kā piemēram, Magonei. Māci,cik gribi,nekas nesanāk. Bet lopiņu dēļ nav tā viss jāaizlaiž. Man arī ir lopiņi, cūku ieskaitot, bet pat mēslu bedre ir sakrauta četkantaina. Bet kas nu katram sirdij tuvāks.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.