Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Atjaunos horizontālo apzīmējumu Gulbenes ielām

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pašvaldība līdz 13.jūnijam ir izsludinājusi publisko iepirkumu horizontālo apzīmējumu uzklāšanai Gulbenes pilsētas ielās līdz 15.jūlijam – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Projekta mērķis ir uzlabot ielu brauktuves vizuālo uztveri, paaugstināt satiksmes dalībnieku drošību. Kopumā horizontālais apzīmējums tiks uzklāts 24 ielu daļās. 2020.gadā līdzīgā publiskajā iepirkumā uzvarēja SIA “M-2” no Ādažu novada ar piedāvāto līgumcenu 16 427,83 eiro bez PVN. Toreiz darbi bija jāpaveic līdz 5.jūnijam.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (7)

 1. Vai vispirms nevajadzētu atjaunot ielas un tikai tad domāt par apzīmējumiem?Izskatā,ka vēl kapusvētkos nevarēs pa Brīvības ielu braukt.Visas malas izrakņātas,lietus izskalojis malas un pieskalojis caurtekas.Normāli domājoši cilvēki iesākto dara līdz galam vai arī sakārto tā,lai izdarītais nesabojājas.Tiek tikai skandināts-nav naudas,nav naudas….tajā pašā laikā nauda tiek nomesta zemē,jo viss ir jāpārdara otreiz.Un miljoni vien griežas,bet kā nav kvalitātes tiem darbiem,tā nav.Gulbene attieksmē pret savu pilsētu un iedzīvotajiem ir dziļā bedrē.Šeit nav saimnieka nevienā jomā.

  22
  7
 2. Redzu, Tu, !, esi īsts /īsta saimnieks! Sakārto mums visu! Būsim pateicīgi līdz septītajai paaudzei! Uz priekšu – gaidīsim rezultātu!! Tieši tādi darītāji mums ir vitāli nepieciešami.

  5
  20
 3. Gulbenes iedzīvotājiem patīk dažādas problēmas pārvarēt, piemēram, bezgalīgais ceļu remonts. Citās pilsētās tādus darbus veic pa diviem mēnešiem bet mums gads +gads saremontēt pēc remonta. Kamēr iedzīvot

  6
  2
 4. Ņirģājies vien ! Tādu,kā tu,dēļ jau Gulbene ir tādā bedrē.Labāk būtu paskatījies,kā viss notiek.Droši vien esi viens no tiem,kam tie papildus miljoni vajadzīgi,lai kustētu.Brīvības ielā vismaz otrā nedēļa iet,kad neviens neparādās.Tieši no šādiem darītājiem mums vajadzētu vitāli atbrīvoties.

  11
 5. Jon, Vidus ielā no Brīvības ielas uz Ievugravas pusi strādā katru dienu, pirms komentēt, vajadzētu gan paskatīties!

  3
  2
 6. Kas ir svarīgāks – Ievugrava vai pilsētas centrs pie tirgus?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.