Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Augustā Gulbenes novadā – vairākas ūdensvada avārijas

Foto: Pārsla Konrāde.

Gulbenē augustā bijušas vairākas ūdensvada avārijas un viena situācija Lizumā, kad plīsuša ūdensvada dēļ īslaicīgi tika pārtraukta ūdens padeve un ar remontdarbiem nodarbojās SIA “Gulbenes Energo Serviss”, – liecina publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pats jaunākais plīsums Gulbenē, Rīgas un Blaumaņa ielas krustojumā, ūdensvadam novērots 13.augustā. Pirmdien SIA “Gulbenes Energo Serviss” apstiprināja, ka notikusi ūdensvada avārija, un informēja, ka ūdens padeve ir apturēta Līkajā, Rīgas, Blaumaņa un Jaunajā ielā. SIA “Gulbenes Energo Serviss” Ražošanas nodaļas tehniskais vadītājs Edgars Dubrovskis informēja – līdz darbdienas beigām bija atjaunota ūdens padeve.

9.augustā SIA “Gulbenes Energo Serviss” informēja par ūdensvada avāriju Līkajā ielā Gulbenē, kad ūdens padeve bija traucēta šīs ielas posmā no O.Kalpaka ielas līdz Rīgas ielai, kā arī Gaitnieku ielā 1A.

8.augustā ūdensvada avārija bija Lizuma centra urbumā. Tas sakrita ar urbuma skalošanas darbiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

1.augustā ūdensvada plīsuma dēļ Gulbenē ūdens padeve bija pārtraukta virknē Brīvības, Pils un Klēts ielas adrešu.

SIA “Gulbenes Energo Serviss”, sākot ar 2017.gadu, pakāpeniski ir pārņēmis apsaimniekošanā Gulbenes novada pagastu ūdenssaimniecības. Kopš 2021.gada 25.janvāra, kad uzņēmumam tika pievienota SIA “Alba” (iepriekš Gulbenes pilsētas ūdensapgādes pakalpojumu sniedzējs), SIA “Gulbenes Energo Serviss” ir atbildīga un uztur darba kārtībā visas Gulbenes pilsētas un novada ūdensapgādes sistēmas. Uzņēmums kopš 2020.gada 12.marta ir iekļauts ūdenssaimniecības pakalpojumu sniedzēju reģistrā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Kad salabos stāvlaukuma , pie Gulbīšu parka uz līkās ielas, visu vasaru stāv un nekas netiek darīts?

    3
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.