Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jaunais bērnu rotaļlaukums Rīgas ielā Gulbenē jau darbojas (papildināts)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Rotaļlaukums Gulbenē pie daudzdzīvokļu mājas Rīgas ielā 39. Foto: Pārsla Konrāde.

Rotaļlaukuma Gulbenē, Rīgas ielā, pie daudzdzīvokļu mājas aiz veikala “Maxima”, projekts tika atbalstīts Gulbenes novada pašvaldības līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā 2021.gadā, saņemot 414 balsis.

Projekta aprakstā rakstīts, ka ir nepieciešams arī rotaļlaukums pilsētas centrā Rīgas ielā, jo tuvākais rotaļlaukums atrodas Gulbīšu parkā..Veco rotaļlaukumu bija iecienījuši mājas Rīgas 39,  Ābeļu 17b un Līkās 28 iedzīvotāji ar bērniem, kā arī veikala “Maxima” apmeklētāji ar bērniem un bērnudārza “Rūķitis” vecāki ar bērniem, dodoties mājup.

Šā gada 6.maijā tika noslēgts līgums ar SIA “Jūrmalas mežaparki” par rotaļlaukuma izveidi Rīgas ielā Gulbenē. Būvdarbu izmaksas – 19 917,81 eiro ar PVN.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rotaļlaukuma būvdarbi tika uzsākti šā gada 30.jūnijā. Rotaļlaukumā ir uzstādīts: rotaļu komplekss ar slidkalniņu; līdzsvara šūpoles; vingrošanas komplekss; šūpoles ar parasto bērnu sēdekli, zīdaiņu sēdekli un grozu; smilšu kaste.

Par līdzdalības budžetēšanas projektu konkursu 2022.gadā “Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT un ŠEIT

Video: Ginta Alberte

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (11)

 1. Nabagiem pietiks vot tiem Ādažos gan vajag kārtīgu bērnu laukumu a ko šitiem lauķiem nevar pat pa daudz ierādīt.

  8
  11
 2. Pie Stāmerienas skolas bija ļoti labs bērnu laukumiņš. Gribētos zināt,kur palika visi sludkalniņi un trenažieri ,un šūpoles. Stāmerienas pagastā neredz. Citi pagasti rūpējas par laukumiņu izveidi bērniem. Pie veikala Viesturi ir šūpoles. Tāda sajūta,ka uzliktas ķekaīša pēc.

  6
  1
 3. Arī pie skolas Līkajā ielā uztaisīja “laukumiņu”. Diemžēl tas atbilst bērnudārznieku vecumam nevis skolas bērniem.

  10
  1
 4. Bērnudārznieku vecuma bērniem arī vajag laukumiņu, ne tikai skolniekiem!

  4
  4
 5. Šodien biju lieciniece tam, kā tētis savai meitiņai teica, ka tur nedrīkst šūpoties. Šūpoles pieder mājai. Varbūt ar Dzirksteles palīdzību varētu vecākiem izskaidrot, ka šajā laukumā drīkst, var un vajag rotaļāties visiem bērniem, bez izņēmuma.Jaukas brīdienas.

 6. Tas laukumiņš ir pie skolas! Ne pie dārziņa, ne pie daudz dzīvokļu mājas.

  8
  3
 7. Piekrītu, ka pie skolas uztaisīts bēbīšu rotaļlaukums. Kāpēc vienreiz nevar kaut ko izdarīt normāli un pārdomāti ? Ideja bija laba, bet kāpēc rezultāts atkal ir tāds? Tāda sajūta, ka Gulbenē bieži kaut ko dara ķeksīša pēc, ne iedzīvotāju labuma pēc.

  12
  2
 8. Šitik nesakopta pilsēta Latvijā numur viens ir Mūsu bedre Gulbene🙌🙌🙌kur no domes nevienam nekas neiterwsē ko cilvēki iebilst👍😀

  7
  2
 9. Nevar saprast vai drīkst šūpoties visi, vai nedrīkst.It kā vēl neskaitās atklāts laukums.Tikai pilsētas svētkos atklāšot.Bet Dzirkstelē rakstīts,ka jau darbojas.Kā ir īstenībā? Un tiešām kam tas laukums domāts?Tās lielās mājas bērniem tikai?

 10. Ak, darbojas jau pilnā sparā un šūpoles jau čerkst. Un domāts visiem bērniem, tā rakstīts projekta aprakstā. Kāpēc atklāšana pilsētas svētkos , gan nav saprotams.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.