Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Brīvības ielas pārbūves darbi Gulbenē turpinās, pēc mēneša būs darbu tehnoloģiskais pārtraukums

Foto: “Gulbene.lv”.

Lai gan vēl pirms vairākām dienām valdošos nokrišņus un lietu šobrīd ir nomainījis mērens sals, tas ir ietekmējis darbus vairākos būvobjektos Gulbenes novadā, tajā skaitā Brīvības ielas pārbūvē Gulbenē. Par to informē Gulbenes novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šobrīd esam atsākuši izbūvēt lietus kanalizācijas maģistrālos tīklus, vēl atlikuši ūdens un kanalizācijas atzari, ko darām paralēli. Janvārī aktīvākie darbi norisināsies Brīvības ielas posmā līdz Parka ielai labajā joslā. Luksofori netiks izvietoti, tādēļ aicinājums autovadītājiem ievērot ceļa zīmes, kas uzstādītas ielas sašaurinājumā. Rīgas un Brīvības ielas krustojumā satiksmes organizācija ir tāda, kā līdz šim – zīmes ir izvietotas. Iespējams, mulsumu rada “saliņas” neesamība. Kas attiecas uz jau ieklāto ielas asfalta apakškārtu, varam nomierināt autovadītājus, ka tas likumsakarīgi, ka lietainā laikā veidojas bedres – apakškārta ir ar brīvāku segregāciju un līdz ar to ūdens uzņēmīgāka, kas veicina bedrīšu veidošanos. Visas izveidojušās bedres aizpildām. Atsākot darbus pavasarī, tiks uzlietas vēl divas asfalta kārtas. Jāpiebilst, ka Brīvības ielā top arī jauns gājēju celiņš, ko turpināsim izbūvēt pavasarī. Tādēļ gājēji aicināti izturēties ar sapratni un iešanai izvēlēties piemērotāku, ērtāku un drošāku ceļu, jo ietve ir izbūves procesā. Pēc mēneša būs darbu tehnoloģiskais pārtraukums līdz pavasarim. Kolīdz ļaus laika apstākļi, atsāksim darbus. Iespējams, tas būs marta beigās. Brīvības ielu ekspluatācijā plānojam nodot jūlijā,” stāsta SIA “Rubate” pārstāvji Vitauts Kūlītis un Sandis Jankovs.

Būvniecības līgums noslēgts ar SIA “Rubate”, būvniecības kopējās izmaksas šobrīd – 2 657 531,61 eiro bez PVN. Būvuzraudzības līgums noslēgts ar SIA “RS Būvnieks”, būvuzraudzības izmaksas – 24 930 eiro bez PVN; autoruzraudzības līgums noslēgts ar SIA “Marten projekti”, autoruzraudzības izmaksas – 2000 eiro bez PVN.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.