Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Darbu pamet Gulbenes novada Kultūras pārvaldes vadītāja

Gundega Ķikuste Kultūras pārvaldi vada kopš 2019.gada 1.novembra. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Atbalstīts Gulbenes novada Kultūras pārvaldes vadītājas Gundegas Ķikustes atlūgums. Par to novada domes 30.decembra bija 7 deputāti, 6 balsojumā atturējās. Vēl 2 deputāti vispār nebija pieslēgušies domes sēdei tiešsaistē, tāpēc nebalsoja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

G.Ķikustes tiek atbrīvota no darba ar 9.janvāri (pēdējā darba diena) saskaņā ar Darba likuma 114.pantu un viņai tiks izmaksātas visas naudas summas, kas pienākas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā (galīgais norēķins un atlīdzība par neizmantoto atvaļinājumu).

Novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis teica, ka ir centies G.Ķikusti atrunāt, tomēr viņa atlūgumu nav atsaukusi. A.Caunītis pauda – pārmetumi ir bijuši, tostarp sakarā ar centrālās Ziemassvētku egles (dekora) izvēli.

Deputāts Gunārs Ciglis savukārt uzsvēra – ar deputātiem bijis saskaņots, ka šoreiz būs pārmaiņas, būs citādi. Viņš pauda, ka no iedzīvotajiem ir dzirdējis dažādas atsauksmes par šo izvēli – gan labas, gan sliktas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Deputāte Mudīte Motivāne jautāja A.Caunītim, cik darbinieku jau ir pametuši darbu pašvaldībā pēc pašu vēlēšanās un cik cilvēki ir pieņemti viņu vietā. Domes priekšsēdētājs lūdza, lai deputāte precizē, par cik ilgu laika periodu viņa vēlas zināt. Atbildi sagatavošot Personālvadības nodaļas darbinieki. M.Motivāne sacīja: “Pusgada laikā.” A.Caunītis bilda – tas attieksies arī uz tiem darbiniekiem, kuri bija spiesti atstāt darbavietu, jo nevakcinējās pret Covid-19. Domes priekšsēdētājs solīja, ka pieprasītā informācija tiks sagatavota janvāra sākumā.

G.Ķikuste Kultūras pārvaldi vada kopš 2019.gada 1.novembra.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (8)

 1. Varējau strādāt. Ir vietējā meitene. Ar laiku izveidotos sazobe sr novada cilvēkiem un viss būtu labi. Žēl.

 2. Žēl…Līdz ar Gundegu Gulbenē ienāca jaunas vēsmas… žēl ka gulbenieši neļauj jaunajiem izpausties….

  3
  1
 3. Raksta , pārmetumi par dekoriem eglē!!! Kas pārmeta? Gulbenes deputāti? Deputātiem mazāk jājaucas izoildvaras lauciņā. Bieži ir tā, ka saprašanas nav par novada darbu, bet jaucās kā sūdi pa putraimiem!
  Balvu novadā tas pats, šis sasaukums vispār debīlisms. Saprašanas vienai daļai nav, bet lien un bāž savus degunus, kur vjaga, jur nevajag! Vara iefoda, tad nezina, kur to varu likt!
  Balvos jau tāda udensgalva uzaudzēta, šausmas…

 4. Vai Gulbenes novadā beidzamos laikos nedarbojas Četru musketieru pelēkais kardināls,?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.