Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Elektrovilcieniņš atkal aicina doties ceļojumā pa Gulbeni

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes elektrovilcieniņš jau 4.maijā uzsāka jauno sezonu, aicinot ikvienu doties interesantā nepilnu stundu garā braucienā pa Gulbeni un izzināt aizraujošus stāstus un leģendas par pilsētu, tās vēsturi un attīstību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” informē, ka elektrovilcieniņa maršruts savieno pilsētas abus vēsturiskos centrus, ļaujot iepazīt gan Gulbenes dzelzceļa mezglu, gan senās Vecgulbenes muižas apkārtni. Vilcieniņš braucienu uzsāk no Gulbenes dzelzceļa stacijas un brauciena laikā ļauj iepazīt ievērojamākās Gulbenes vietas un apskates objektus. Brauciens ļauj atklāt Gulbeni no jauna, pārvēršoties par nelielu ceļojumu laikā, pastāstot ne mazums interesantu faktu par Gulbeni toreiz un tagad.

Maijā elektrovilcieniņš kursē no trešdienas līdz svētdienai. Trešdienās, ceturtdienās, piektdienās un sestdienās ar vilcieniņu var izbraukt pulksten 10:00, 11:30, 13:00, 16:00, 17:30 un svētdienās – pulksten 10:00, 11:30, 13:00. Turpmākajos sezonas mēnešos vilcieniņš kursēs visas septiņas dienas nedēļā. Iespēja pieteikt braucienu, zvanot pa tālruni 26557582. Ir iespējams iegādāties arī dāvanu kartes braucienam ar elektrovilcieniņu. Vairāk informācija par vilcieniņa kursēšanas grafiku, izmaiņām tā darbalaikā un dažādiem īpašajiem braucienu piedāvājumiem – mājaslapā “www.visitgulbene.lv”, kā arī sociālo tīklu kontos.

“Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina ikvienu interesentu izmantot iespēju izglītojošajā un interaktīvajā centrā “Dzelzceļš un Tvaiks” iznomāt arī elektrovelosipēdus. Sīkāka informācija par šo piedāvājumu: https://www.visitgulbene.lv/elektrovelosipedu-noma/.

  • Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Ieteiktu jaunajam censonim elektrovilcieniņa vadītājam pasekot līdz braukšanas ātrumam un manierēm….., līdz nav kas slikts atgadījies, un tiem bērniem kuri vilciena aizmugurē karājās ……uztverot to kā rotaļu….varbūt pamācīt, ka braucošam elektrovilcienam aizmugurē nav jākarājās. Šodien skats bija nepatīkams, kad atķeksējās bērns(ja viņu tā var nosaukt) no vilciena aizmugures nokritot uz asfalta, rotaļa reiz var beigties bēdīgi.

  2. Ir nožēlojami raudzīties uz to transportlīdzekļa izstrādājumu , kuru Gulbenē lepni sauc par “elektro vilcieniņu”.
    Varbūt vajadzētu paraudzīties uz Alūksni. Viņu autobusiņš izskatās domāts tūristu pārvadāšanai, bet mūsējo varēti iznomāt lidostai koferu vadāšanai.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.