Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Grib piesaistīt Eiropas naudu sociālo dzīvokļu remontam Gulbenes novadā

Foto; “Pexels”.

Pašvaldībai ir projekts “Sociālo mājokļu atjaunošana Gulbenes novadā”. Deputāti novada domes 29.februāra sēdē lēma par šāda projekta pieteikuma iesniegšanu Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā līdz 1.martam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta mērķis ir pretendēt uz Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu 73,39 procentu apmērā jeb 371 875 eiro no visām kopējām projekta izmaksām 506 706,60 eiro. Atbalsta gadījumā pašvaldības finansējuma daļa būs 26,61 procenti jeb 134 831,60 eiro.

Projekts ļautu pašvaldībai remontēt sociālos dzīvokļus un nodrošināt ar cilvēka cienīgiem dzīves apstākļiem atbilstošiem mājokļiem sociāli un ekonomiski mazaizsargātās personas. Tādā veidā arī varētu samazināt rindas uz šādu mājokļu īrēšanu Gulbenes novadā.

Pašvaldības Attīstības un iepirkumu nodaļas vadītāja Ligita Gāgane deputātiem tautsaimniecības un attīstības komitejas 21.februāra sēdē teica – pašvaldībā ir veikta sociālo dzīvokļu apsekošana. Tur ir vajadzīgs gan kosmētiskais remonts, gan sanitāro apstākļu uzlabošana. L.Gāgane teica, ka projekta gaitā varētu uzlabot apstākļus 26 pašvaldības dzīvokļos. Plānota arī dzīvokļu apvienošana ēkās “Stāķi 3” un “Stāķi 4”. Runa ir arī par pašvaldības dzīvokļiem Gulbenē, Nākotnes ielā 2, O.Kalpaka ielā 88 un 47, Skolas ielā 5, kā arī Beļavas pagasta “Ceļmalās”.

L.Gāgane skaidroja, ka projekta apstiprināšanas gadījumā būs jāizsludina publiskais iepirkums pakalpojuma sniegšanai vai nu par zemāko cenu, vai jāizvēlas saimnieciski izdevīgākais piedāvājums. Pirms meklēt darbu izpildītāju, būs iepirkuma veidā jāizvēlas projektētājs.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.