Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē bijušās rūpnīcas “Straume” teritorijā notiek rekonstrukcija un jauna būvniecība

Foto: Diāna Odumiņa.

Maija beigās novada būvvalde ir akceptējusi ieceri par ēkas atjaunošanu Gulbenē bijušās rūpnīcas “Straume” teritorijā, Brīvības ielā 77. Būves nosaukums ir “Ražošanas cehs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izpildīti arī ir būvdarbu uzsākšanas nosacījumi saskaņā ar akciju sabiedrības “Komunālprojekts” izstrādāto būvdarbu ģenerālo plānu – liecina Būvniecības informācijas sistēmā publiskotā informācija.

Plānotais apbūves laukums konkrētajā projektā aizņems 523 kvadrātmetrus, bet tā ir tikai daļa ēkas. Teritorijā iecerēti vēl trīs citi projekti.

Īpašums Brīvības ielā 77 pieder SIA “RCI Gulbene”. Tā valdes priekšsēdētājs Jānis Kubuliņš “Dzirkstelei” stāsta, ka būvdarbi ir sākušies. Pavisam šajā adresē esot plānotas divas rekonstrukcijas un divas jaunbūves. Pēc darbu pabeigšanas būšot telpas, kuras nodot nomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: Diāna Odumiņa

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Saskaņā ar “Lursoft” datiem SIA “RCI Gulbene” apgrozījums pagājušajā gadā bija 7 875 507 eiro, peļņa pēc nodokļu nomaksas – 33 730 eiro. Pērn uzņēmumā bija 83 darbinieki, tas ir mazāk nekā 2021.gadā. Uzņēmuma samaksātie nodokļi valsts kopbudžetā arī 2022.gadā bija mazāki nekā gadu iepriekš. Pagājušajā gadā uzņēmums iedzīvotāju ienākumu nodoklī samaksāja 145,47 tūkstošus eiro, bet valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās – 313,02 tūkstošu eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Prieks, ka vismaz privātie kaut ko jaunu veido. Mazs cerības stars tad arī šajā pilsētā rodas.

    6
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.