Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenē darbu sācis dienas aprūpes centrs

Pagājušā gada rudenī Gulbenē notika svinīga dienas aprūpes centra atklāšana, kurā piedalījās novada sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs un centra vadītāja Arnita Boze. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

16.februārī Gulbenē, Dzirnavu ielā 7a, darbību uzsāka dienas aprūpes centrs, kas paredzēts noteiktas invaliditātes pieaugušajiem cilvēkiem – liecina publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai kļūtu par dienas aprūpes centra klientu, ir jābūt novada sociālā dienesta akceptam.

Dienas aprūpes centrā notiks nodarbinātību veicinošo prasmju attīstīšanas, kā arī mākslas un mākslinieciskās pašdarbības spēju attīstīšanas nodarbības un fiziskās aktivitātes, kā arī cits.

Dienas aprūpes centrs ir novada sociālā dienesta struktūrvienība. Centrā nodrošināta vides pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka centra vadītāja ir Arnita Boze.

Jau vairākkārt vēstīts, ka Gulbenes novadā projektā “Vidzeme iekļauj” tiek izveidoti vairāki objekti 1 050 899,49 eiro vērtībā (tajā skaitā ES fondu finansējums – 686 563,87 eiro). Tas ir ģimeniskai videi pietuvināts pakalpojums Stāķos 11, grupu dzīvokļi Tirzas “Doktorātā”, dienas aprūpes centrs un specializētās darbnīcas Gulbenē, Dzirnavu ielā 7a.

– Diāna Odumiņa

Telpas ir gatavas un gaida klientus. Pagājušā gada rudenī notika svinīga dienas aprūpes centra atklāšana. Piedalījās novada sociālā dienesta vadītājs Jānis Antaņevičs un centra vadītāja Arnita Boze. Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.