Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes BMX trases problēma – starta barjera

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Lai varētu veiksmīgi pilnveidot BMX trasi Gulbenē, nepieciešams Gulbenes novada pašvaldības atbalsts. Šobrīd lielākā nepieciešamība ir starta kalna sakārtošana, un to biedrība “Gulbenes Velo fans” vēlas atrisināt kopā ar pašvaldību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības pārstāvis Ivars Kupčs “Dzirkstelei” uzsver: “Esam pierādījuši, ka BMX ir Gulbenē.” Par to liecina bērnu starti Eiropas un pasaules čempionātos, kā arī interese par šo sporta veidu. Lai BMX braucēji varētu gan pilntiesīgi trenēties, gan noorganizēt Gulbenē Latvijas kausa posmu, nepieciešams sakārtot starta kalnu, un problēma ir starta barjera. “Un barjerai mums nav elektrības. Bija saruna ar pašvaldību, lai iespēju robežās palīdz šo problēmu atrisināt. BMX sacensībās ļoti svarīgs ir starts. Un mums sanāk tā, ka bērni trenējas, bet mēs ne vienmēr pie šīs barjeras tiekam – vairāk netiekam nekā tiekam. Pašvaldība redz un saprot, ka mēs nopietni tur rosāmies. Bērni trenējas, viņiem ir labi rezultāti, mēs tur uzturam infrastruktūru. Vecāki nāk un dara, arī tagad, rudenī, visi nāca kopā un strādāja, jo tur ir liels darbs – jāravē, jātīra, jāblietē, lai visu laiku šo teritoriju uzturētu kārtībā,” saka I.Kupčs.

Viņš stāsta, ka nākamais solis ir arī projekta sagatavošana, lai būtu skaidrs, kā kopumā izskatīsies šī teritorija un kas ir vajadzīgs. “Un tad varam iet pa kārtām un turpināt labiekārtot trasi,” saka I.Kupčs.

  • Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.